Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

Gość Syberian
andrzej, po czym wnioskujesz, ze to menele? bo ilosci alkoholu na stole czy jak? to ty chyba nigdy z przecietnymi studentami z polski nie piles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodaj do tego jeszcze te wszystkie wojny :( gowno by mieli gdyby nie hameryka!! polska jako kraj jest piekniejsza a jakie wspaniale kobiety !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
jola takie grzebanie w przeszlosci do niczego nie prowadzi.. trzeba isc naprzód i przedewszystkim szanować wszystkich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky fakt,z polskimi nie pilem ale ten po prawej to tyz student?? zmylila mnie ta lysa pala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
jakiej wojny? większosc obecnych niemców nie bralo udzialu w wojnie.. dlaczego maja odpowiadac za swoich przodków? a de facto za jednego idiotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
odezwali sie abstynenci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marakuja dobranoc idz spac bo rodzice imprezuja ale obiecuje ci ze do mamy nie bede mowil w nocy :MOCNIEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm ...OR
dobranoc Marakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
szpoko loko, ale może wyciągniesz z tego jakąś lektzję na przyszuość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky jeden?? tam ich bylo milony!! twoj dziadzio tyz!! :P:P:D a zyc to jeszcze zyja,przyjedz do Gdanska to ci ich pokaze jak sobie pokazuja gdzie zza wegla strzelali :D niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
tak w ogole sory. wczulam sie w dyskusje i zapomnialam :classic_cool: witam wszystkich przychodzących i żegnam odchodzących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
no miliony.. bo wykonywali rozkazy. chyba oczywiste. niestety w armi wystepuje takie chore zjawisko psychologiczne. ze nikt sie nie wylamie tylko jak ten mlotek idzie w tlumie. do jest cecha ludzka, nie wylacznie niemiecka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie ich jako narodu i tyle! wlochow anglikow francuzow i kuzwa swolocz ruskom!! nie jestem poprawny politycznie i co mi zrobicie??? no? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylam sie to dostaniesz kulke i co dalej? wojsko to nie jebajka!! to nie tylko niemcy!! w 1980-5 tez sie szlo tlumem zebyscie mieli dzisiaj lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
urazy urazami, ale co? mamy się zamknąć na wszystkie narody? wypiąć na nie 4 litery. wystąpić z nato, z uni... to droga do nikąd. osobiscie tez ich bardzo lubie, sa zwykle mili i goscinni.. tylko z rosjanami nie mialam nigdy stycznosci więc sie nie wypowiem :P dobraaaa kiurwa, bo to nie pora, ani tym bardziej miejsce na takie poważne dyskusjon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
na koniec jeszcze cos dodam. to brutalne będzie, ale taka jest prawda. zapanuje wkoncu porządek jak wymrze juz cale pokolenie pamiętające komune.. taka prawda, a do wladzy dojdzie to urodzone po 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky masz racje,wtedy polacy zatraca wszystkie swoje tradycje dobrze ze nie dozyje tych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
niedobrze mi znów :( chyba chora jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
e tam. tyle optzji moze byc, zawsze ktos z ta tziążą musi wpierw wyskotzyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
nie jadam juz salcefixe 😭 miauam dzisiaj ekstra szyneczke. zazdroscicie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
pffff... przynajmniej u nas pięknych kobiet peuno, a u was to rarytas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
jola, ja zartowalam.. z polski ja przecie jestem. nie stac mnie na szynke XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberian
nie no a tak na powaznie to powaznie mi ja poletzasz czy sie zbijasz? bo ja lubie szynke.. w ogole mięsna dziewczyna jezdem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×