Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

Gość Ana.belll
Husky tu zawsze Jesteś mile widziana ;) lec juz spatki 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.belll
to rybal ten co mi niki kradl na topi łazi za mna jak gupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieks, ale mnie się nie podobają takie topiki jak te :( pomaranczowo, az razi i podszyw na podszywie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.belll
Husky ja siem nie zaczernie. jak chcesz ale tu Jestes lubiana. Lece spać 4 godz i musze wstac mam zabiegany dzionek i do Malborka tez jade , tak od rana kierowiec jestem:D czymaj kciuki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie gubie. nie wiem kto kim jest.. podszywacie sie, zmieniacie nicki.. 😭 czemu sie nie mozesz zaczernic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo twoj czarny nick nie będzie wcale czarny, tylko taki ciemno fioletowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
pusto na topiku :( Zapłakana śpisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczoraj na czacie zaszalałam na całego :D zmieniłam mój stały nick na inny i powygłupiałam się :D już ślub z takim jednym planowaliśmy, ale nie wyszło :D dzisiaj znowu tamten pokój mnie zaprasza, całkiem fajna ekipa, niewiem czy tam wróce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola ja od poniedzialku wracam do pracy...zacznie sie znowu szara rutyna :o ale poniekad moze to i dobrze, nie bede sie juz tak nudzic w domu i pewnie o normalnych godz bede chodzic spac ;) a jak to jest u Ciebie ??? zaplakana to milo ze na czacie bylo milo ;) dzis to juz rzadkosc, nie zawsze tam jest z kim pogadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
cze... Diewczyny ;) o nasza Mamai :D jak Jolu pytasz co robie cały dzień, to powiem tyle ja mam najgorzej do pracy 2kroki i moge pracować 24/nadobe. :D taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze zdroweczka oczywiscie 👄 kiedys tutaj czesciej zagladalam (bylo chyba bardziej normalnie) ale to bylo daaaaaaaaaaaaaaaaaawno ;) tamtej nocy jakos tez spac nie moglam, wiec blakalam sie po necie no i jakos znowu na kafe wpadlam :D i jakos do dzis wypasc nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
Zapłakana Ty łobuziaro i tak całą noc czt? a rano śpisz to Ty sowa Jesteś :D ja tyż kocham zarciki :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
marakuja to ja ja w niedziele spałam do 11;00 i nie czułam się wyspana :D tego nie nadrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
No Jolu pomyśl gdzie mozna pracować 24/ na dobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
Jolu mam osobistą Mami ale Tobie też dam dziobala w policzek 😘 fajnie siem rozrabiało... ide te 2 kroki dalej :D do miłego Dziewczyny ;) cze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
Jolu tu na kafe mam pisać czym się zajmuje??? no nie. ;) nie martw sie Mami twa córcia grzeczna w pracy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
marakuja to ja Twoja kochana ma się całkiem całkiem, troche zaspana wstełam ale kaffka na nogi stawia :D a jk sie czuje blondynka z niebiekimi oczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
Ok jak wszystkie mamay na świecie Kochana Jesteś 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadaamm zawsze udaje grzeczną :D a potem się rozkręcam i głupoty pisze na czacie :O wszystko, żeby się nie nudzić ale rano jestem zmęczona, kawa jest najlepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaamm...
Chyba wszystkie dzieci kochaja swoje mamy, chyba... Wpadne wieczorkiem moje wesołe Dziewczynki i porozrabiamy.:D lecem bo muszem cze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×