Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

Gość klaudoocha
Pomorzanin przegiołes :P;D ale dzięki za rade pamiec mam swietna a nawet sa tacy który na to narzekają :D kotwica w plecy :D Jolu Taką Ciebie widze oczami wyobrazni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Sorki ale mam taki dzionek :D Pomorzanin wybacz wracaj Dziewczyny Ciebie lubia :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobra dobra, już widze swój błąd ;) Źle zrozumiałem Ależ ja się nie kłuce, prawie nigdy,,,,lubię dyskutować z ludźmi, ale bez przekleństw i oby taka rozmowa była konstruktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Przepraszam własnie sie uśmiecham :D;) Pomorzanin spoko trafiłes w dobre ręce ;p;) Dziewczyny Ciem lubiom :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja bardzo lubię dziewczyny to i dziewczyny lubią mnie :P zazwyczaj, choć bym skłamał, że wszystkie :D ja uwielbiam szanty, ostatnio byłem w Gdyni na 25 zlocie Muzyki żeglarskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Pomorzanin byłes w Gdyni i nie wpadłeś do mnie???? POPRAW sie ;p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudoocha
Zapewne wklej fotki pooglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Nom mam ale na fc :P *proby ogniqnia i wody* a to ciekawy temat linka nie zapodam :P;) jest moj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Jolu ja chtrusek taki drobniutki jestem :D Pomorzanin i jak woda gora czy ogien, ciekawa jestem bo ja to.... :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Jolu tu na kafe to Wszyscy klamia az dum z uszu do mnie leci:D Pomorzanin swiat sieci jest maly :D fajnie ze Jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Jolu poprosze, nie pros ;) Wiesz ze dla Ciebie wszystko;) Ale farcik jak fajny to ucieka a jak duprk to sie lepi:D ale mam farta :D bosz Pomorzanin nie do Ciebie bylo. Jolu dlaczego faceci siem mnie boja? ja nie gryze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
nosz Jolus a na czym ta moja opryskliwosc polrga bo ja nie kumam, nie mam powodu aby obrazac ;> ja juz nic nie kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Ok Jolus lopate chowam! serio ;) pomorzanin przepraszam za moj charakter zartownisi, co ja moge ze taka jestem :D LUBIE TO :D I na mnie nie mozna sie gniewac, Nom sory ❤️ 😘 Jolu i jak wypadlam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudooucha jak ludzie tak mówią "że wszyscy np. kłamią, że wszyscy zdradzają i tak dalej i tak dalej" to po części wynika z tego, że sami są takimi ludźmi i ze swoje przekonania, racje próbują podpiąć pod innych ;) to tak na marginesie. Ja sporo poznaje ludzi takich na "jedno piwo" np. w knajpie, czy w parku. Z niektórych rozmów zauważyłem, że ludzie się boją. Ja mówię wprost o swoich słabościach i wtedy ludzie się bardziej otwierają ;) bo im nie zagrażam. Ale to są moje takie spostrzeżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Eyyyy Pomorznin zle mnie odbieasz, powaznie... ja jestem zbyt szczera i trace.... jak to ja .... ja tez czasami sibie nie lubie poznie. mam swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudooucha
Jolu czy Wiesz ze w mojm zyciu sa ludzie ktorych lubie tak za to ze sa..... to moje ...../tylko nie ran/;) Jolu ja Ciebie tez lubie i Maracujke fajne Dziewczyny i jakies normalne:) sory czy urazilam Pomorzanin wracaj ja nie bije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marakuja to ja Witaj już niestety nie zamienię z Tobą paru zdań, ponieważ kładę się spać. Tak się zastanawiam co napisać na koniec, bo najprawdopodobniej to mój ostatni post ;) Miło było pogadać i jesteście żywym dowodem, że jednak na tym forum prócz dzieci są normalne osoby :) I jeszcze co mnie boli to to, że pierwsza moja wigilia, będzie poza domem a nawet poza granicami :( ciekaw jestem, jak to będzie A na koniec pioseneczka, która myślę jest dobra na zakończenie :) http://www.youtube.com/watch?v=ZoXOcr8YttQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×