Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierdziuszka20

dlaczego ciagle mam wzdecia i pierdze??

Polecane posty

Gość pierdziuszka20

caly czas mam wzdecia.najgorzej jest jak pojde na noc do swojego chlopaka,wtedy wstydze sie puszczac baki przy nim,a wiec zatrzymuje wszystko w srodku w efekcie brzuch robi sie wielki i twardy i czuje jak sie tam w srodku wszystko przewraca jakby mialo zaraz eksplodowac.jak sie z tego wyleczyc pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdziuszka20
ej kto mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Najlepiej by było gdybyś poszła do gastrologa,ale na początek jedz activię i spróbuj jeść regularnie i unikaj ostrych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna po farbie
tez to mam... ostatnio jak spałam u chlopaka to tak mnie brzuch bolal ze jak wyszedl z pokoju to musialam piernac i zrobilam to tak glosno ze sie balam ze slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam ostatnio
nie wiem od czego to jest, ciągle pierdzę, a ty masz twardy brzuch, bo wstrzymujesz gazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N0spa
Zmień diete i bedzie ok :) Poza tym bąki puszcza każdy, nawet zdrowy, więc lepiej zacznij to robic, niech sie chłopak przyzwyczaja :D raz Ci sie wyrwie, to nie dość że Ty sie pod ziemie zapadniesz ze wstydu, to chłopak dozna szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko spox
wyluzuj :) pierdzenie jest fajne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie__
poj***ało was z ta activia. Wszystko przyjmujecie za fakt, co klepia w tv? Troche rozumu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona

Też do niedawna miała poważny problem ze wzdęciami, które dawały silny ból brzucha. Poszłam do lekarza i okazało się, że najprawdopodobniej mam bardzo wrażliwe jelita i dobrze jest na to brać maślan sodu. No i jakiś czas temu zaczęłam brać kapsułki debutir z maślanem sodu. Powoli zaczynam czuć się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×