Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Azizu89

Sylwetka. Co zrobić by ją poprawić ? FOTO +18

Polecane posty

Gość Azizu89
Teraz mam już 3 dzień przerwę, ale tak ogólnie to biegam kiedy jest pogoda, robię A6W i robię przysiady z obiciążeniem. Nie wiem jednak jakie ćwiczenia wykonywać żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjasnie sytuacje
hmmm ale po co takie zdjecie? innego nie mials?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azizu89
Nie. :) Chodzi o to, że bielizna tuszuje. Chyba nikogo to zdjęcie nie obrzydza... Poza tym jest +18... Z resztą nie o zdjęcie się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge jeszcze dodac to abys tez skupila si na partiach ciala od pasa w gore, ale nie tylko brzuch. Male hantelki i masa powtorzen na wymodelowanie miesni ramion i klatki piersiowej, co moze tez poprawic wyglad biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azizu89
40 minut dziennie się staram, nie jest to sprint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azizu89
a jak nie mam hula hop to czym zastąpić ? Zresztą nigdy dobrze mi nie szło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjasnie sytuacje
z tego co mi wiadomo to dobra bielizna potrafi wiele a i dobrze dobrany ciuch do figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hop to bardzo maly wydatek. Nie wiem czy da si czyms zastapic. Poczatki zawsze sa trudne, ale jak wszystko wymaga cwiczen :) Tak samo jak Twoj pierwszy bieg na pewno nie trwal 40 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azizu89
Trwał :) Byłem piłkarką, ale przez kontuzje już rok nie gram, a teraz zaczynam o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azizu89
@rozjasnie sytuacje a jakie bielizna by mi pasowała, bo nie potrafie specjalnie dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko dlatego, ze mialas 'zaplecze' ;) Dlatego naciskam na to hula hop, bo na zdjeciu wyglada jakbys nie miala w ogole wciecia, gdyby nie bardziej okrgle posladki to bym powiedziala, ze to meska figura, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę cie obrażać....
ale mój facet tak wyglada jak stoi do mnie tyłem (talia i pas) nogi są okej - też bym takie chciała ale ten talii i strasznie waskie biodra - albo tak stanełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjasnie sytuacje
albo np ukryc brak tali-tuniki odcinane po biustem ,uwydatnic biust niech przykuwa wzrok ;-),jakies bolerka krotkie zakieciki albo np nos szerokie paski beda tworzyc cos w rodzaju tali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to facet se jaja robi
jakiś zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to facet jest
czy babka? Męska budowa, zero wcięcia, bioder...ale jak facet to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
ona jest po prostu wąska w biodrach . pewnie ma z 85 na kościach biodrowych i dlatego wygląda jakby nie było talii ale na pewno w talii ma od 65 do 70 tylko skoro ma tak mało w biodrach to słabo widać wcięcie, musiałaby mieć w talii 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczna naprawde gorszej i
skarlettaavm ale bzdury ja mam w talii 66 a na kosci biodrowej 86 i mam bardzo duze wciecie niezwykle kobieca figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
no nie wiem, ja mam na kości biodrowej 85 i chociaż w obwodzie samych bioder jest więcej (bo tyłek wystaje) i zwiększa się obwód a w talii 64, to i tak jak patrzę na siebie z tyłu w lustrze to tego wcięcia aż tak nie widać, na pewno więcej niż tu na zdjęciu jest pokazane, ale jakoś z tyłu nie jest tak widoczne jak z przodu, jak się ma małe biodra i mały tyłek to figura jest chłopięca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
najlepiej to jakby autorka podała swoje wymiary to byśmy wiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczna naprawde gorszej i
skarlettaavm http://img294.imageshack.us/i/vvvg.jpg/ moje 66 i 86 jak widac jest wciecie wiadomo ze z tylu nie takie "zjawiskowe" ;) jak z przodu ale widoczne takze autorka na pewno nie ma takich wymiarow o jakich ty piszesz zreszta wydaje mi sie ze to sylwetka mezczyzny nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
w sumie możliwe że to mężczyzna, bo takie dziwne wypowiedzi w sumie to nie wiadomo "Azizu89 Trwał Byłem piłkarką, ale przez kontuzje już rok nie gram , a teraz zaczynam o siebie dbać." ale niektórzy po prostu nie mają talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz............
jezeli to facet, to ma okropny tylek, jakis taki malo umiesniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×