Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dianka90

Chcę zostać księgową. Od czego zacząć?

Polecane posty

Jak w temacie? Jestem świeżo po technikum handlowym. Mam 19,5 lat. Chcę iść na studium organizacji reklamy od września. Matury w tym roku nie zdałam. Pokierujcie od czego powinnam zacząć, jak powinna wyglądać moja "droga" do statutu księgowej. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zaczynajac od studium reklamy, tam ksiegowosci Cie nie naucza. Nie ma szkol policealnych ksztalcacych ksiegowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanonimkaaa
Heh no na pewno nie od takiego studium jakie sobie wynalazlas;) Idziesz albo na studia finanse i rachunkowosc albo na jakies szkolenia, kursy, studium ale cos wlasnie w ten desen, jednak pozniej musisz zdawac egzamin panstwowy na ksiegowa, ktory jest bardzo bardzo trudny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemmmmmmmmmmm
ja pracuje w tym zawodzie,ale na razie jeszcze jako studentka :) studiuje finanse i rachunkowosc,ale tylko dzieki praktyce moglam sie czego nauczyc ,tak to studia za duzo nie daja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemmmmmmmmmmm
acha no twoje studium pasuje jak piesc do nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odzew :) Wiem, dziewczyny ze to studium to tak nie bardzo pasuje, jest jeszcze jeden kierunek : http://www.royal.edu.pl/szkoly-policealne/studium-rachunkowosci/ studium rachunkowosci. Czy po takim studium moglabym przystapic do egzaminu panstwowego? Naswietlcie mi troche sprawe, bo nie bardzo sie orientuje, i czy wymagana jest matura ( to raczej oczywiste ale warto zapytac ;) ). Mam czas do 1 wrzesnia podjac decyzje, nie wiem co chce w zyciu robic. Wydaje mi sie ze w tym roku zrobie ta roczna organizacje reklamy i w maju matura, a od przyszlego wrzesnia 2011 studium rachunkowosci lub (gdy zdam mature) zaoczne studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×