Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

butelki dla niemowlat - ile??

Polecane posty

ile sztuk macie?? wczoraj wyczytalam ze powinno sie zaopatrzyc w 6-8 sztuk. naprawde az tyle ich jest potrzebne?? po co aż tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje,że dlatego aż tyle żebyś nie musiała stać przy zlewie co 2-3 karmienia żeby je myć i sterylizować. My chyba koło 15-20 kupimy - dla dwójki powinno być w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dwie
jedną do mleka , druga do herbatki. Karmiłam wyłącznie modyfikowanym. Po każdym użyciu butelkę myłam i przelewałam gorącą wodą tak do 5 miesiąca później już tylko myłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dwie
15-20 a poco to? Jak mleko ni stoi długo to butelkę wystarczy raz dwa przepłukać przelać gorącą wodą i jest ok, a jak wam zakiśnie to będzie śmierdziało. Na prawdę umyć jedną butelkę to ie filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cc
zalezy od metody sterylizacji, ja uzywalam tabletek rozpuszczanych w wodzie, taki plyn dzialal przez 24 godziny, po kazdym posilku maluszka mylam butelke i wkladalam do tej wody, po 30 minutach butelka byla gotowa do ponownego uzycia, wiec jakby sie bardzo uprzec to i jedna by wystarczyla :P:P:P A tak powaznie to ja mialam chyba 4, jedna do herbatek i 3 do mleka , wystarczylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
z szeroką szyjką i najlepiej 240 ml. starczą od narodzin do końca okresu 'butelkowania'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cc
warto miec do mleka wiecej niz jedna butelke , bo czasem bedziesz przeciez wychodzic z dzieckiem i czasem bedzie jadlo poza domem , wiec trzeba wtedy zabrac czysta butle lub czasem 2, nie zawsze bedziesz miala mozliwosc jej umycia poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie udao kupic wczoaj po dlugich poszukiwaniach szkana butle nuka first choice 120ml teraz poluje na ta wieksza, a potem jak dzidzia juz bedzie wieksza tak zeby sama butelke trzymac to planuje kupic plastik wiec w sumie trzy butelki, tez mi sie wydaje ze powinno wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31XhDbUOEaL._SX315_SY375_.jpg http://ecx.images-amazon.com/images/I/319ylMW2vLL._SX315_SY375_.jpg http://ecx.images-amazon.com/images/I/41ggT7NNCiL._SX315_SY375_.jpg w tej linii są też butelki antykolkowe i butelki treningowe do nauki samodzielnego picia. jakość zbliżona do butelek avent, a cena o 2/3 niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dwie
to jak cena niższa o 2/3 to ile kosztują? bo 3 butelki avent to koszt 27 zł. To te kosztują 9 zł za 3 sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia34534
ja mam dwie ale stoja nie uzywane heh moj synek lubi tylko cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko:) zakładasz, że będziesz karmiła sztucznie czy piersią?? Jeśli piersią, to wystarczy kupić jedną i jeśli będzie taka potrzeba to dokupisz więcej. Jeśli jednak masz w planach sztuczne karmienie, to nie kupowałabym więcej niż 3 na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
teraz ci nie powiem dokładnie, bo dawno nie byłam w tym sklepie, a na stronie internetowej ceny są tylko w GBP i są one sporo tańsze od innych marek. jeśli chcesz możesz sobie porównać na ich stronie internetowej i poprzeliczać, choć w polsce te ceny nie odzwierciedlaja tak dokładnie przewalutowania. aha, w tej linii są też butelki samo-sterylizujące do mikrofali: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41g2MKe1%2BlL._SX315_SY375_.jpg wszystkie są najczęściej sprzedawane w dwu- lub trójpakach. sklepy maothercare są w każdej galerii handlowej. maja też bardzo dobre smoczki uspokajające i również tanie: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41noYo-PcdL._SX315_SY375_.jpg ja jestem bardzo zadowolona z ich produktów. generalnie wyprawka jest tam droga, ale akurat butelki i smoczki mają tanie i świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko ae wydziwiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rocznej córeczki
po co wam tyle butelek?? ludzie niema cie na co kasy wydawac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
a no i od kiedy 2/3 z 27 daje 9? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia ile butelek sie kupuje, a będę miała bliżnięta więc dwie buzie do karmienia i nieco mniej czasu na stanie przy zlewie i inne pierdoły... Wolę kupić więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba liczyc nie umiesz
napisałaś sama "jakość zbliżona do butelek avent, a cena o 2/3 niższa." Jesli o 2/3 niższa to proste działanie 27 minus 2/3 z 27 2/3 z 27 to 18 27 minus 18 daje 9 O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
coś źle kombinujesz :) licz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
dwie trzecie to dwie trzecie, a 9 to jedna trzecia. :P coś ci się pokałapućkało. a one kosztują coś koło 20 zł pewnie, nawet nie pamiętam już bo dawno temu kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
aj faktycznie! napisałam tam słowo 'niższa', zamiast że kosztują 2/3, a cena jest niższa. przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty chyba nie umiesz
to jest matematyka z podstawówki. Jeśli coś kosztuje 27 zł, a inna rzecz jest niższa o 2/3 (tak jak to napisałaś) to wychodzi, ze kosztuje 9 zł natomiast jeśli coś kosztuje 27 zł, a coś kosztuje 2/3 tej ceny to kosztuje 18 Przemyśl, otwórz jakieś korepetytorskim do matematyki ze szkoły podstawowej, a potem pisz, ze ja liczyć nie umiem. A tak w ogóle to te butelki w sklepie mothercare w PL kosztują 59 zł za trzy-pak, ale to tak tylko na zakończenie tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
na opakowaniu od szklanych powinnaś mieć napisane microwave safe. pilnuj się instrukcji użytkowania na twojej butelce, bo każda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
nie kosztują 50 zł tylko około 20 zł. wiem, bo je mam. kupowałam w arkadii. i jeśli nie zauważyłaś, to przeprosiłam cię tam wyżej za swoje niedopatrzenie, że napisałam 'niższa'. chciałam napisać, że cena jest niższa. nie musisz być taka chamska, tobie się nie zdarzają przeoczenia? to na zakończenie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprasza. wysłałam swój
post zanim przeczytałam twój. Ja patrzyłam w innymn mieście i za 3 butelki chcą 59 zł. Byłam wczoraj bo akurat rozglądam się za wyprawką a z mathercare podobają mi się ciuszki, jednak na całą wyprawkę z tego sklepu nie mogę sobie pozwolić. Z ciekwości patrzyłam też na butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na na nuku nie ma jasnej informacji jest napisane: niektore sterylizatory mikrofalowe moga spowodowac uszkodzenie butelki, gdy zostaly zastosowane materialy o roznym stopniu pochlaniania ciepla np szklo wytrzymuje wyzsze temp niz tworzywo sztuczne, przez co tworzywo jest bardziej narazone na odksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×