Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

butelki dla niemowlat - ile??

Polecane posty

Gość polecam trójpak mothercare
no dlatego napisałam wyżej, że wyprawka stamtąd jest droga ale akurat butelki i smoczki i jeszcze kilka drobiazgów mają tanie. nie wiem dlaczego w twoim sklepie były takie kosmiczne ceny. jak ja kupowałam, to były najtańsze ze wszystkich marek, może tylko poza tommee tippee 120 ml, no ale te były 240 ml, więc wygrały. na ich ubranka najlepiej polować na wyprzedażach. choć jak podzielisz cenę ich 5-ciopaka to cenowo za sztukę wychodzi identycznie z za sztukę H&M, czy innej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
bela, dlatego są specjalne tworzywa do sterylizacji w mikrofalówce. zwykłej butelki plastikowej nie można włożyć do mikro o ile producent nie zalecił inaczej. na szklanych powinna być informacja. nie każde szklane naczynie nadaje się do mikro i podobnie butelka. trudno nam zgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wygotowujecie smoczki uspakajajace to wrzucacie je w calosci do garnka?? czy tylko zanurzacie czesc "gumowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
nie wiem. po prostu postępuj wg instrukcji. skoro producent napisał że można w niektórych mikrofalówkach, a te najnowsze są z reguły najbezpieczniejsze, to jeśli posiadasz taką względnie nową to możesz spróbować. ale jeśli nigdzie nie masz napisane, że butelka może być stosowana w mikro, to jej nie wkładaj. upewnij się co do treści instrukcji użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
całość. one są z mocnego tworzywa. nic się im nie stanie we wrzątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam trójpak mothercare
ja poza smoczkami mothercare, próbowałam jeszcze canpol lovi, baby-nova i rossmann babydream. wszystkie były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam kilka tutaj www.esska.com.pl ale jakos nie mialam nigdy z nimi problemu, sa bardzo dobrze wykonane i nic zlego sie z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×