Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz22

Związek 22 latka z 16 latką, czy ma szanse?

Polecane posty

Gość Łukasz22

Witam, jestem Łukasz, mam 22 lata i chciałbym was poprosić o opinię. Zakochałem się w pięknej 16 letniej dziewczynie jednak nie wiem czy różnica wieku nie jest za duża i czy nasz związek ma szansę się udać, czy w ogule będzie chciała być ze mną? Spotykamy się od trzech tygodni, i to zazwyczaj z jej inicjatywy, ona jest bardzo pogodną, wesołą i troche zadziorną dziewczyną. Wie że mam 22 lata ale stwierdziła że wyglądam max na 19. Powiedziałem jej również że jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny i że jestem prawiczkiem gdyż chciałem byc z nią szczery, powiedziała że nic w tym złego i że jej to nie przeszkadza. Dziś chce ją zapytać czy chciała by ze mną być ale boje się że odpowie nie a nawet jeśli będzie chciała to nie wiem jak zareagują jej rodzice. Jak myślicie czy powinienem się z nią związać? Szczerze to aby być z nią jest moim największym marzeniem ale boje się odpowiedzi nie, lub że później mnie zostawi bądź jej rodzice mnie nie zaakceptują. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj jej w sobie
ma szansę na molestowanie nieletniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianaaa27777
Związek taki ma szanse,ale to jeszcze dziecko i nie myśl,że już będziesz z nią do końca życia w sielance . Dziewczyny w tym wieku chcą poszalec,a nawet jesli bedziecie razem ona zapragnie imprez z kolezankami, bez Ciebie po pewnym czasie itd. wspomniesz moje słowa,ale spróbowac zawsze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awarganda25
Jest dość młoda, ja w jej wieku nie byłam zdolna do powaznego myślenia o związku... Z racji różnicy wieku też Wam łatwo nie będzie... Ale po co z góry zakładać, że się nie uda??? Znane są przypadki par, które są ze sobą od początku licealnych lat... Próbuj! Nie musisz już naciskać na stworzenie z nią związku, możesz jeszcze poczekać, aż bedziesz miał pewność, że już jest gotowa.. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Ma 16 lat więc nie jest nieletnia. Ale mi to nie będzie przeszkadzało jeśli będzie chciała imprezować z koleżankami, nie będę jej zabraniał takich rzeczy ale oczywiście najpierw musi się zgodzić ze mną być, to pierwsza dziewczyna w moim życiu którą spytam o chodzenie, strasznie się denerwuje z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Mam nadzieję że jednak mi się uda, wydaje mi się że gdyby nie chciała ze gdyby czegoś do mnie nie czuła, to sama nie proponowała by spotkań, a to jedyna dziewczyna z którą tak super spędza mi się czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
A i jeszcze jedno, macie pomysł jak ją o to zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe, tak było ze mną
i moim obecnym mężem. Ma na imię Łukasz, miał 22 lata jak mnie poznał, ja miałam wprawdzie 17 a nie 16, ale ten rok to żadna różnica. Dziś jesteśmy 5 lat po ślubie i nadal bardzo szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dodam Ci odwagi, mój partner jest ode mnie starszy 13 lat. Miałam 19 lat gdy się związałam z nim, on 32.. Ale... Gdy miałam 16 lat, nie miałam w głowie takiego związku. Ale nie wolno z góry zakładać, że się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Gratuluje wam :) Mam nadzieję że mi też się uda, a mieliście jakieś problemy na początku, co na ten związek mówili Twoi rodzice? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie rade!:) Jezeli jestes odpowiedzialny ,ale Twoja przyszla niedoszla tez to niczym sie nie martw,znam wiele takich związkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Wiem że ona ma dopiero 16 lat, ale jeśli będzie chciała być ze mną to nie będę jej niczego zabraniał , nie będzie przecież uwiązana, chciałbym aby nasz związek opierał się na zaufaniu obu stron. Na 10 się umówiłem z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Jeszcze nie znają, ale według jej słów są w porządku, ostatnio byliśmy razem w klubie, późno wróciła i następnego dnia powiedziała że wszystko bez problemu, cały czas tańczyła ze mną, troche zbyt seksownie moim zdaniem, ale troche wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz jej prosic o
chodzenie, da ci bez tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
No troche za bardzo ocierała się dupcią o moje krocze i robiła to troche za długo :o Ale cały czas balowała ale tylko ze mną albo z koleżankami, ja byłem trzeźwy więc trudno mi troche było dotrzymac jej kroku ale nie dała mi posiedzieć :) Ogólnie było bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Mi nie jest spieszno do tego by mi dała, sex nie jest dla mnie najważniejszy,zrobimy to gdy ona uzna że jest gotowa Dobra musze się szykowac, trzymajcie za mnie kciuki. Jak wrócę to napisze czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Łukasza
Drogi kolego, Zacznij myśleć adekwatnie do swojego wieku. Masz 22 lata - nie jesteś dzieckiem. "Zakochałem się w pięknej 16 letniej dziewczynie jednak nie wiem czy różnica wieku nie jest za duża" - jeżeli ktoś JUŻ się zakocha to nie zastanawia się nad takimi rzeczami jak różnica wieku. Niektórzy piszą (w odpowiedzi na hasło "podoba mi się, ale ta różnica wieku?") zobacz jak będziecie wyglądali za 25 lat. Jeżeli spojrzymy od tej strony, to zobaczymy 41 letnią kobietę i 47 letniego mężczyznę. Różnica wieku? Żadna. A co dzisiaj? Bardzo młoda dziewczyna i co prawda trochę od niej starszy ale podobnie jak ona nieukształtowany jeszcze chłopak. I bardzo niedojrzały. W dodatku z kompleksami. Dlaczego uważam Cię za niedojrzałego? Używasz słów-sloganów, których nie rozumiesz. - Co masz na myśli pisząc "związek"? - "czy w ogóle będzie chciała być ze mną?" - na czym miałoby polegać jej "bycie z Tobą"? - Czy gdybyś miał 19 lat (na tyle wg niej wyglądasz) to byś czuł się wobec niej naturalniej? - skąd u 22 letniego FACETA "asekurowanie się" opowiadaniem 16 letniej PANIENCE (po 3 tyg. spotykania się), że nie miał jeszcze dziewczyny? I, że jest prawiczkiem? - Czy ulżyło Ci kiedy ta PANIENKA "wybaczyła Ci" Twoje prawictwo? - Czy zrewanżowała Ci się oświadczeniem, że co prawda ona jest już rozprawiczona ale wspaniałomyślnie dopuszcza u ludzi "pewne ułomności" i nie przeszkadzają jej? - Na czym wogóle to Wasze "spotykanie się" polega? Piszesz "być z nią jest moim największym marzeniem ale boje się odpowiedzi nie, lub że później mnie zostawi bądź jej rodzice mnie nie zaakceptują. Co robić?" Moja podpowiedź brzmi: realizuj swoje marzenia!!! I nie myśl o tym co będzie, a po prostu spotykaj się jak najczęściej. Przejmij inicjatywę. I POZNAWAJ ją.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki kon 23 cm
rzadna normalna dziewczyna nie bedzie chciala sie ruchac z prawiczkiem co ma 22 lata bo seks jest z nim slaby lapiej przyprowac ja do mnie i niech sie zajmnie moim 23 centymetrowym fajfusem ! on mocno stoi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki kon 23 cm
szanowala to ona by mnie jak by zobaczyla mojego 23 cm twardego fajfusa i sie na niego nadziala mala dziwka ! niech ktos opisze jak by sie ze mna ruchala mloda diowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę z kafe
16 latka w klubie? I jeszcze "za dużo wypiła"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MundekSzmundek
Looooser masz rację. Każda normalna laska by wyśmiała faceta który ma 22 lata i jest prawiczkiem co nigdy nie miał dziewczyny! Małolata pewno się już ze 1000 razy dupczyła a spotyka się z tym frajerem tylko po to żeby jej dupsko woził! Jemu i tak nie da i jedyne co mu pozostanie to zwalenie sobie konia pod jej fotke! Hahahahahahahaha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MundekSzmundek
dziewczę z kafe takie siksy wpuszczają niestety do klubów! Moge się założyć że na się naćpała jak ten nieudacznik nie widział i zrobiła loda jakiemuś przystojniakowi a on myślał że ona się z nim bawiła! Kobiety w wieku 15-19 lat wolą poszczać się z wieloma facetami a nie chodzić z jednym to naukowo udowodnione! A już napewno ona się nie bzyknie z takim niedojdą który w wieku 22 lat jest prawiczkiewm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MundekSzmundek
coś łukaszek nie odpisuje jak mu poszło! Hahahahahahaha! Wiedziałem że gówniara nie będzie go chciała ale mam nadzieje że się jeszcze tu pojawi to go wyśmieje! Pojmijcie w końcu ludzie że atrakcyjna młoda dziewczyna nie będzie z ułomem! Hahahahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz22
Udało się ;) To chyba jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terajo
Brawo prawy człowieku,. życzę wielu udanych spotkań intymnych., Tylko nie daj sobie wleźć na głowe bo bedziesz tego żałował., wykorzystaj ją.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie ma szansy. osoba 22 letnia mysli bardziej powaznie a 16latka? hmm raczej nie mysli o zwiazku na powaznie ? tylko o zwyklym chodzeniu, imprezowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzek
i jak to zalatwiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×