Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona studentka

praca za darmo??????????????

Polecane posty

Gość zagubiona studentka

witam, odbyłam obowiązkowe praktyki w jednej firmie i chciałam zatrudnić się tam na dłużej-powiedziano mi, że mogę, ale przez pierwsze 2 miesiące będę tam pracować za darmo, a potem jak mi będzie dobrze szło to mnie przyjmą. sama nie wiem co o tym myśleć, czy to normalne? przecież siedziałam już tam i są w stanie ocenić, czy się nadaję, czy nie.. :( a jeśli po tych 2ch miesiącach stwierdzą, że mnie nie potrzebują to co? tyle czasu na marne? a może to normalne i ja wybrzydzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Nie można pracować za darmo- niech pracodawca kodeks pracy poczyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona studentka
mam mu to powiedzieć? jestem studentką, może studentów tak traktują? pytam bo totalnie zgłupiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgfdg
wszędzie szukają jeleni, nie zgadzaj się na takie warunki, najlepiej porozmawiaj z pracodawcą w sprawie stażu z urzędu pracy, wtedy będziesz mogla pracować za jakieś pieniądze, pracodawca zobaczy jak sobie radzisz a sam nie poniesie kosztów bo to urząd płaci stypendium stażowe , taki staż trwa min 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona studentka
hmm ale o co chodzi z tym stażem z urzędu pracy? :p sory, może glupie pytanie ale w jaki sposób mam to załatwić? nigdy nie pracowałam że tak powiem w branży, pracy szukałam tylko takiej,żeby zarobić na wakacje itp..ale za rok kończe studia i chyba wypadałoby się rozejrzeć za czymś w zawodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgfdg
rejestrujesz sie w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna, tylko wtedy masz prawo do stażu, potem udajesz sie do pracodawcy z pytaniem czy zamiast pracować 2 miesiące za darmo możesz odbyć staż z urzędu pracy, jęsli się zgadza to pracodawca wysyła odpowiednie dokumenty do urzędu, potem urząd daje tobie skierowanie na staż z którym normalnie idziesz pracować, obecnie takie stypendium stażowe wynosi około 800 zł, nie pamiętam ile dokładnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgfdg
jeszcze ważna rzecz, jeśli studiujesz dziennie to nie możesz sie rejestrować w urzędzie jako bezrobotna, tylko zaoczni i wieczorowo mogą, wiec jeśli dziennie studiujesz to nie masz poki co możliwości skozystania z takiego stażu, ale po studiach jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wypróbujesz jakiś
no właśnie studiuję dziennie...pewnie dlatego nie miałam pojęcia o tym stażu z urzędu pracy :p ale dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona studentka
to wyżej to oczywiście ja, coś dziwnego mi się wkleiło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pracy za darmo! Od razu widac, ze chca Cie wykorzystac. Moze poszukaj sobie stazu w innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×