Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no co jesttt

TUŻ PRZED OKRESEM,2 DNI, MAM PLAMIENIA. KTO WIE, DLACZEGO..??? KTO TAK MA..???

Polecane posty

Gość Pomocyyyyyy dziewczyny
Witam dziewczynki. Mam do Was pytanie. Licze, ze mi ktos odpisze, bo nie wiem co mam robic. Otóz w moje dni płodne, kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia, z tym ze wychodził przed dojsciem. Dwa tygodnie miała miejsce ta sama sytuacja. Okres mam nieregularny, nie biore zadnych antykoncepcyjnych tabletek. Po niecałych trzech tygodniach troche sie przerazilam gdy ujrzalam brązowe plamienie, które trwało 3 dni. na 4 dzien dostałam okres, który był -2 dni(1dnia dosyc obficie, drugiego juz jakby w ogole). I po krwawieniu, znowu nastąpiło plamienie które trwało 3dni.I nie wiem czy to ma jakiekolwiek związek, ale poczułam chwilowe kłucie po lewej stronie brzucha.Tak jakby mi ktos pinezki wbijał.. Po tym jak plamienie ustąpiło- zrobiłam test. Wyszedl negatywny. Zauwazyłam u siebie pewną zmiane- moj brzuch wydaje się byc wiekszy, mam dziwny apetyt i stałam sie bardziej senna. No i z objaw ciążowych nic innego nie wykazało. Czy ktoras z Was coś moze mi powiedziec na ten temat ? Co mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz robić ? Chłopa Ci trzeba ,wtedy sie wszystko unormuje z twoją pezdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam inne pytanie :) w zeszlym miesiącu bylam dwa dni przed okresem i uprawiałam sex z moim mezem nie wiem dlaczego ale zawsze po chce mi się siku ha no i jak się podcieralam miałam taka bardzo blada krew na papierze ale była później okres dostałam za te 2 dni normalny ( mam syna 5 lat , brałam tabletki anty ale już nie biore prawie rok okres miałam praktycznie regularny tylko od ostatnich 3 miesięcy w polowie cyklu bola mnie piersi jakies 3 dni , hormony buzuja ? , robie rok w rok cytologie jest wsio ok ostatnim razem kwiecień ) no i w tym miesiącu jakims dziwnym zrzadzeniem losu ;p znowu dokładnie 2 dni przed okresem po stosunku podtarlam się lekko czerwona krwia . co to może być ? inne krwawienia nie wystepuja .pozdrawiam i dzięki za odp kobitki :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina65
Na adamed.expert jest dużo fajnych artykułów ja ostatni znalazłam bardzo fajny o odmładzaniu, albo np o piciu kawy też są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×