Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość Autorka ma bardzo dużo
dowodów zdrady , zawsze szczera nie jesteś najmądrzejsza , skoro wszyscy piszą , że zdradził na pewno a Ty nie , to kto wysoko prawdopodobnie ma rację ? To chyba oczywiste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, przemyślałam i po tylu latach powinna go wysłuchać, ,przecież to nie oznacza od razu powrotu Koraliku, może on naprawdę chce powiedzieć CI coś ważnego? daj szansę powiedzenia Mu co sądzi, zaraz potem możesz się odwrócić i odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo go
ja bym zadzwonila,lepiej nie stac twarza w twarz na miekkich nogach,zadzwonic pod pretekstem walizek..a jesli bedzie nalegal na rozmowe to niech mowi przez tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
czyli jak sie chce to można. I Efffffka nagle nieważna! i Można byc w domu o normalnej porze!! A moze masz numer telefonu do tej Ewki? my z nią pogadac mozemy prawda dziewczyny?!:) pomożemy koralikowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Przecież nie oznacza to że jak go wysłucha to już wraca do niego z otwartymi ramionami. Musi być tylko spokojna, i nie może płakać Facet niech wie co kurwa stracił i że gówno zyskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo go
koralik powinna zapisac wszystkie nasze posty na dysku i mu pokazac..chlopina nie wie ze pol Polski o nim mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zaraz będzie wydziubywać kaktusowe igly ze stęchłych gaci :O sprzątać i gotować do następnej evki nosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres to uczuciowy gej
poplakal sie bo nie ma juz gdzie mieszkac, teraz spokojnie sie wprowadzi do ewki, a tak wogole to powinas dac mu sie wytlumaczyc ale nie dzisaj tylko jak ochloniesz, bez tak wielkich emocji, trudno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego jak dobrze kojarze to on wie ze ona tu pisze na kafeteri wiec jesli wie to ma swiadomosc ze teraz jest na glownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
taaaa jasne a wtedy koleś jej powie że jest glupia i naiwna i słucha forumowiczów i to wszystko przez nią. Co wy nie wiecie ze najlepszą obroną jest atak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo go
jak wroci na forum tzn.ze go w dup..e kopnela..a jak nie to...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie zlapala go za reke z ta zdrada... ale jak dla mnie facet i tak juz by byl na spalonej pozycji...po wczorajszej rozmowie, i nawet po tym prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli do 30 minetek nie wróci znaczy, że po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ... jak ona sama mowila ze u niego w firmie chodza plotki ze on z ewka ma romans??:O maskara jakas... a ona niczego nie byla swiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Jestem ciekawa jakie on jej tam wkręty nawciska, faceci są przerażający czasami. Złapiesz za rękę a on i tak udaje że to nie jego :O Ale przynajmniej z nim pogada, a tak ciągle by się głowiła czy miał jej coś ważnego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraz zobaczycie tekst
w stylu , " każdemu trzeba dać drugą szansę , zdradził mnie , ale obiecał , że już więcej się to nie powtórzy , a pary się wyzywają " :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×