Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość obserwuje was :)
CZYTAJCIE URWA ZE ZROZUMIENIEM!!!!!!!!!!! 15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? inwektywy pod Twoim adresem tu na forum czy Twój EX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to tak tak ---> tylko chodzi o to ze ta moja baardzo bliska znajoma wyszla juz wczesniej za niego za maz i maja juz dziecko... :O Jak chciala od niego odejsc i przyszla do mojego domu z dzieckiem bo nie maila sie gdzie podziac to ten debil zrobil najazd na moj dom i sie dobuijal tak do drzwi ze musielismy wezwac policje... Na drabine szmaciarz wlazil bo chcial wejsc przez okno..:O dodam ze to byl czas kiedy cpal do tego... i jest uzalezniony od hazardu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to tak tak
kafe- :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
czyli domyślam się że dziś nie robił nadgodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
19:19 [zgłoś do usunięcia]autorko wyjaśnij mi jedno NO I CO JA JESZCZE WYLUKAŁAM! autorka pisze w pomaranczce! Hahahaha czy ty jesteś DALTONISTKA czy masz monitor co świeci Ci na pomarańczowo??? Słaby z Ciebie detektyw:( Niestety !!! Autorka pisala na pomarańczowo owszem ale na początku, potem zaczerniła nick żeby nie było podszywów, ale widzę ze u Ciebie jakieś wizje są... ... proponuję zmienić dilera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Znudziło mu się pewnie normalne życie i chciał przygód Koralik może zamiast siedzieć tu na kafe to pogadaj z koleżanką, wypłacz się wooow to ja niby byłam tą autorką w pomarańczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu :(
co za chuj przyszedl i powiedzial ze bedzie mial z nia dziecko i ze dawno chcial sie rozstat tylko nie wiedzial jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak był już koło 19:30... oczywiście walizki czekały przed drzwiaimi, w drzwiach od zewnątrz klucz... zaczął się dobijać , że stąd nie odejdzie, zebym nie robiła scen i z nim porozmawiała. dzwonił na telefon, nie odbierałam. po paru minutach kopnął drzwi i krzyknal ze nie da za wygraną...powiedział ,ze wie, ze ejstem w domu bo paliło się światło w pokoju:o siedzi pod domem w samochodzie i czeka... napisal mi wiadomosc, ze bedzie tam dopoki nie zejde z nim pogadac... siedzi do tej pory, ja rycze przed komputerem... przeceniłam się, to ponad moje siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik niebawem trafi do
z tego wszystkiego zasłałam łóżko. żeby mi się wygodnie czytało na leżąco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
Ciebie też w to wrobiła?? :) bo nie bylo potwierdzenia pomarańczy hahahahaahaha czy na odwrót. Nie chce mi się już szukac ha ha ha autorko odezwij sie dała spokoj - została jeszcze jedna he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu :(
zaraz zrobie kupe w majty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcccia
a niech sobie siedzi choćby do samego rana ciekawe jak dlugo bedzie siedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik niebawem trafi do
dzisiaj nagle szybko z pracy wrócił :O menda :classic_cool: ciekawe co chce powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×