Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

okazało się, że miałyście racje. w pracy krązą jakieś tam plotki ze cos ich łączy, ale tak naprawdę nikt im tego nie udowodnił. przerwy obiadowe spedzaja razem, ale co mnei zdenerwowało, że jak kamil siedzi po godzinach to nieraz pare kolezanekz pracy proponowało ewce podwóz do domu. ona tylko uśmiechała się i mówiła, ze jej się nie spieszy, ze poczeka. firma jednak jest zamykana o 19... wszyscy wtedy wychodzą... i pytanie co kamil robi przez pozostały czas... kolezanka nie miała watpliwosci. powiedziała ze moze pomoc mi go pakowac... podziekowalam. teraz jestem pewna, ze ten skurw***n mnie zdradza:o!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo KORALIK
jestem z Ciebie dumna, pakuje sk**wiela ! iech sie wynosi i potem zaluje ze mu sie dupczyc chcialo i zmarnowal tyle lat wspolnego zycia. zdrad sie nie wybacza, sam tego chcial. jak wroci z pracy to postaw tak walizki zeby sie na nich porzadnie wyjebal :D:D:D i bez slowa zamknij za nim drzwi, to go zaboli ;] tylko mu sie z niczego nie tlumacz. jestem z Ciebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale patrzecie faceci co to za łajzy sa!!!!!??????? ku.wa ma babeczke pare dobrych lat a na boku jakas zdzire i nie dosc ze ja pyksnie to jeszcze bransoletki jej kupuje smiec!!! a babeczce swojej roze na urodziny no jakbym go jeb.... a w ten durny lep!!! zagotowalam sie normalnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest takich tylko dlaczego nadal tkwil w tym zwiazku z autorka moze ta Ewcia nie do konca chce go na stale przeciez ona ma mieszkanie wiec moglaby wczesniej cos zrobic mysle ze on zostanie teraz na lodzie i dobrze to kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za pomoc❤️ tylko nie wiem, czy bede miała go siłę jeszcze widzieć... spakuję go i walizki btym najchętniej zosatwiła przed drzaimi z jakims jednoznacznym napisem , ale on ma klucze do mieszkania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow minute po tym jak zaczelo ostro o prowokacji krazyc to wielkie fakty sie pojawily coz za zbieg okolicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawencjaaaa$
a jak wczoraj wygladala Twoja rozmowa z nim? co mowilas co mowil on ?jak sie zachowywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwa kolejka
marna prowokacja a pisze ja jakies dziecko pewnie, coraz wiecej sie nie zgadza a co za problem wlozyc klucz w zamek i wtedy nie otworzy a na nastepny dzien kupic zameki poprosic chodzby sasiada zeby zmienil, piszecie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose nie musisz wierzyć...nie musisz tez tego czytac. troche ych prezentow co od niego dostalam przez te wszytskie lata tez mu oddam. boze, pomyslec, ze zwiazek ktory wydawal sie idealny tak lawto mozna rozwalic. jak ja tego nie widziałam... z ciekawosci weszlam na jego allegro, tzn. chciałam, juz zdazyl zmienic haslo w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwa kolejka
tak a do dupy tez mu zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadliwa a ty taka swieta?? ja mam meza juz 22 lata i tez czasami cos tam zajrze i nie mysle aby to bylo cos zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliczku, nie musisz znać hasła, wejdź na allegro i tam jest opcja "znajdź użytkownika", wyświetli Ci się wszystko co kupił na to konto w historii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie sie porypalo
a laska przesiaduje na kafe i ze skrupulatnoscia wszystko opisuje? powinna chyba od zmyslow odchodzic a nie przesiadywac na forum? rozumiem opisywac cos po jakims czasie, ale z godz na godzine, kiedy sie dowiaduje ze facet z ktorym byla ja zdradza, ze tak naprawde to go nie znala? dlatego mysle ze to zmyslona historyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co jego spakuj , jak jakąś biżuterię dostałaś od niego , to też . Żeby się później skurwiel nie upominał .I niech Ci odda klucze , a najlepiej wymień zamki . Dobrze robisz . Inna to by pewnie jeszcze przepraszała za wejście na konto . Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwa kolejka
swieta swieta i po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaooooo
współczuje ale nie miej litosci dla sku*** :). dla mnie najbardziej szokujące jest to ze nawet w nocy nie wyciszył sygnału przychodzących wiadomosci, potraktowal Cie jak smiecia...trzymaj sie i nie pozwól by zmarnowal Ci życie kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Witam Was ;) Trochę mi zeszło, aby przeczytać wszystkie posty od rana :D Autorko jestem z Ciebie dumna, wyjeb tego hujozorda na zbity łeb!!! Co za bezczel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także kiedyś miałam duży problem i opisałam go na forum , to takie dziwne ? :O Na cholerę chcecie nas przekonać , że to prowokacja :O ? Tak Wam na nas zależy ? Jesteśmy idiotkami z wyboru :classic_cool: A teraz idźta sobie , bo temat psujecie , psuje :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram w ksztalcie serduszka- po co czytacie skoro takie madre jestescie i to wsztystko prowo?? tylko mi cisnienie podnosicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że zmienisz wkładkę w jednym zamku. Rzeczy wystaw w workach na śmieci na wycieraczkę i zerkaj przez wizjer, żeby ktoś nie podwędził. Wkładkę w zamku do drzwi potrafi Ci wymienić prawie każdy men. Nie pisz żadnej karteczki, nie otwieraj drzwi, nie odzywaj się. To będzie klasa i największa kara dla niego. Tłumaczeń też żadnych nie słuchaj. Gdy go zobaczysz, odwracaj się tyłem i odchodź, a jak cokolwiek będzie chciał mowić, udawaj, że nie słyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×