Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

autorko wykorzystaj teraz swoje wkurwienie i czerp siłe z niego na rozstanie z tym dupkiem. Póżniej sie wypłaczesz. Wiem jak to jest.. ja jak rozstalam sie ze swoim przez pierwszy tydzien byłam jak wniebowzięta. Bawiłam sie, wygłupiałam potem przyszło załamanie. Ale to normalene. Dużo siły życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a czemu teraz nei jest
Ja ponawiam pytanie Ile czasu trwa coś takiego? Ile czasu on ją już zawozi ? Dlaczego tak długo trwało to aż nabrałaś podejrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna z lublina
to i ja sie wypowiem bo sledze watek od poczatku, od wczoraj nie ma co śledzic kamila i ewki, bo to ze maja romans, jest juz pewne. wiec autorka nie powinna dodawac sobie stresu i jechac za nimi i widziec jak sie ciesza, jak sie dobrze ze soba czuja i jak on wchodzi do jej domu wystarczy spakowanie walizek i wywalenie przed blok, po tym jak zobaczy ze kamil wrocił z pracy - a raczej od tej k.urwy juz samo to, ze nie cchial sie tłumaczyc wczoraj tylko poszedł spac na inne łózko, daje dobitny dowód :/ i ja czytajac ten temat, tak sie wsciekłam , ze teraz bede podejrzewac włąsnego faceta o zdrade !! bo juz pare razy woził jakies suki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja kolezanka tak samo radzi mi jak wy. jest wkutrw****a ze jeszcze nei moge uwierzyc ze to zdrada. jak wspomniałam wczesniej za wszelka cene chce mi to udowodnic i zaczerpnac informacji od tego znajomego siostry jej chlopaka:o nie wiem czy sie dalej w to bawic. jestem zbyt zemczona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda25
Drogi koraliku, jak nigdy ze staranną dokładnośćią przeczytałam Cały topik:) Utwierdziło mnie to tylko i wyłącznie w przekonaniu, ze FACET TO ZWYKŁA ŚWINIA! Musze też przyznać, że mam arcypecha do zdrad popełnionych przez moich ex, na 4, tylko jeden mnie nie zdradził, ale do rzeczy. Facet z którym obecnie jestem i który ma 29 lat wcześniej był w związku z dużo starsza od siebie kobietą, opowiedziałam mu oczywiście swoją historię związana z wyjątkowym, wcześniej wspomnianym pechem. Oczywiście w tej sytuacji z jego ust padły "święte" deklaracje i zapewnienia, że on tak nie zrobi( pomijam, ze słyszałam to już 4x wcześniej). Ostatnio przeglądałam jego stary telefon i wiecie co?? Okazało się, że swoją ex zdradzał! ! ! Sama nie wiem jak mam się do tego odnieść i jak zacząć rozmowę, choć uwierz mi, ze z reguły nie mam problemu z wylewnością;) Pisał z nią i jeszcze inną i uwierzcie mi, że były to pikantne smsy, których dostawał x2, tzn jedna wysyłała mu wiadomość na dobranoc o treści: kocham, tesknie i etc, a druga pikantne mmsy, pomijam juz, choc mozna sie domyslec co na nich bylo. Wiem, ze wina na pewno gdzieś po części leży we mnie i jeśli chodzi o te wszystkie wcześniejsze zdrady( najprawdopodobniej spowodowane jest tym, ze nie potrafię za szybko pójść z facetem do łózka, potzrebuje czasu) . Przezywałam to 4 razy i nie boje się przeżyć po raz 5, a wiesz dlaczego?? NIE CHCE MIEĆ MĘŻCZYZNY, KTÓREGO JEST MI W STANIE ODBIĆ mi INNA KOBIETA( sentencja zaciagnieta z demotywatorow). Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsuuska
dlatego napisalam "ale to ja" My tak naprawde mozemy wspierac wirtualnie koralika... A jak kamil zareagowal na telefon od niby sprzedawcy bo nie moge znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kształcie serduszkaa ---> facet przegial na calej linii... za same wyzwiska rzeczywiscie dostal by ode mnie liscia... zamiast jej wytlumaczyc wszystko jeszcze ja zbluzgal:O przykro mi autorko:( jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole zaden
mnie tez facet zdradzil, oczywiscie jak juz wszystko wyszlo na jaw,to byla gadka, ze to przeze mnie, bo w ciezkich chwilach nie umialam go wysluchac. gowno prawda, mial ze mna zajebiscie. docenil to jak z druga panna mu nie wyszlo.. ale sytuacja byla zakrecona. sluchajcie - ja bylam mlodsza od niego o 8 lat i nie chcialam jeszcze dziecka a go troche korcilo, chociaz nigdy nie bylo klotni. jak juz mnie zdradzil ze swoja rowiesniczka i troche z nia pobyl strwierdzil, ze woli mnie.. ale okazalo sie, ze ona jest w ciazy, wiec mial zonka!! nie myslcie sobie, ze ja dawalam jakas szanse na powrot! o nie nie nie bylo szans. gadalam z nim przez ale tylko po to zeby udowodnic jak mi jest teraz dobrze :) potem okazalo sie, ze ta laska poronila, wiec tym bardziej chcial do mnie wrocic, bo juz go nic nie nie laczylo.. ale ja bylam uparta i powiedziala sajonara. oczywiscie nocami poplakiwalam (moze przez 3 z rzedu-silna dziewczyna jestem). mysallam, ze juz nie bede miala faceta przez najblizszy czas, ze nie bedzie chcialo mi sie na nowo przedstawiac go rodzicom, dziadkom ect... a tu po miesiacu zerwania kontaktu z tym przyglupem doznalam zajebistego strzala od amorka i jestem juz 2 lata z cudownym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda25
a tak na marginesie- zostaw dziada, przeczytaj "dlaczego mezczyzni kochaja zołzy" i "potege podswiadomosci" a zobaczysz, ze docenisz swoja wartosc, mi bynajmniej te ksiazki bardzio pomogly:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! czu moze ktos mi pozyczyc kwadratowe nawiasy bo nie mam :P w ksztacie widze,ze Ty tez tylko jednego meteora widzialas :P koraliku czekalysmy na Ciebie do polniocy wczoraj,trzeba bylo wejsc i pogadac :) a ten Twoj mam nadzieje juz byly chlopak to cham jakich malo,wszytscy wiedza w jaki sposob on z nia buiro porzadkuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż mnie zdradza
I ja o tym wiem. Nic z tym nie robie. Mamy trójkę dzieci. Nie odejdę,bo nie mam dokąd odejść. Nie stać mnie na wynajem,bo nie pracuję. Żyję tylko dla dzieci. Jeśli ty masz taką możliwość, odejdź od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wszystko jest jasne, robil cie w balona i to pewnie juz calkiem dlugo. Nie baw sie w podchody. Zakoncz to z klasa i godnoscia. Trzeba to zrobic tak, zebys to ty byla gora, bez lez, krzyku, wyrzutow. Tak zeby go porzadnie uklulo. Zeby sie poczul malutki i najlepiej jeszcze, zeby ta ewka wiedziala, ze to TY z nim skonczylas, ze to co ma to tylko ochlapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakupcia!
Hej Kisielku ! Cała sytuacja z koralikiem nieciekawie ! Wukurwiłam się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co, od wczoraj nic się nie odezwał. nawet przperaszam nie pwoiedzial, nie zajrzal do pokoju gdzie spalam, zachowywal sie glosno, sms tez zadnego nie napisal od rana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaznajomazWass
a dla mnie autorka jest zwykla ciota ,ona ja zdradza a ona szuka niby dowodow to jest z tych kobiet ze bedzie ja bil zdradzal a ona cialge bedzie do niego przyczepiona ,ciota jestes .Jaz bym go dawno juz wyjebala z chalupy az by sie kurzylo ale ty jestes miekkim chujem robiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy pisza ze przeczytali w calosci temat,nasze nocne wypociny tez :P koraliku uwazam,ze ten facet jest Ciebie nie wart,skoro teraz potrafil powiedziec,ze jestes popierdolona to poczekaj co bedzie sie dzialo pozniej :O jestes jeszcze mloda,na pewno znajdziesz faceta wartosciowego a nie myslace penisem scierwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliku nie baw sie w takie rzeczy skoro nie masz do tego sily... teraz ty jestes tutaj najwazniejsza i mysl tylko o sobie. Ja jednak radze zebys dzisiaj jak emocje juz opadna porozmawiala z nim i spokojnie zapytala sie o ta zdrade... Jesli znowu bedzie krecil to wywal go... nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakupcia!
Posłuchajcie tej piosenki http://www.youtube.com/watch?v=NrLQUdlyjzw A oto jej tekst : Dobrze było, coś się zjebało coś zmieniło To nie ty ani ja, za dużo rzeczy nas różniło Wnioski? po co wyciągać jakieś wnioski Prosty chłopak jestem, prosty mam styl goło noski Myślałaś - kocha beze mnie nie będzie potrafił żyć Nie zdradzi, będzie go ostro sumienie gryźć Gówno prawda, to tylko twoja wizja w tym temacie W tobie miałem ciężar a oparcie mam w bracie Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Rozgrzebywać chcesz, nic nie znajdziesz, bo nic nie ma Realnie pomyśl, fantazje zostaw dla Lema Nie płacz kurwa, może czas na refleksje? Olałaś Cadillaca pchając się w Daewoo Nexię Po co ci to? masz rację - na chuj wiedzieć mi to? I znów trafiłaś, kompletnie zwisa mi to Przecież to ty twierdzisz, że cierpisz, że ci brakuje Nie poniżaj się, wcale nie ja myślę chujem Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Normalnie podejdź, parę słów powiedz, pogadaj Na ławkę zabierz, siądź obok, nie no siadaj Bas? co Bas? wiesz Damian mam na imię Dziś będzie fajnie co z tego że to minie? Ty skupiona na niepotrzebnych wibracjach Jebie mnie to po czyjej stronie leży racja To nieistotne, w tej chwili nie myśl już o tym To co czujesz na szyi to Tajpana dotyk [tylko tekstyhh.pl] Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Im bardziej mnie nienawidzisz tym bardziej cię do mnie ciągnie Oboje dobrze wiemy, że i tak mi dziś pociągniesz To po co ta gadka? po co te dąsy? po co te fanaberie? Że dawno mnie nie widziałaś, potraktuj to jak ferie Nie pierdol mi tu, rozbieraj się bez kitu Pragnę cię zabrać na wycieczkę do szczytów Na pierwsze mam Dyskrecja, na drugie Perwersja Używane zamiennie, zależy jaka wersja Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Nienawidzisz mnie, tego co było między nami Ale widząc mnie, wspomnienia wybuchają jak dynamit Weź zastanów się w przerwie swoich chorych faz A dojdziesz do wniosku Tajpan kąsi tylko raz Nienawidzisz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole zaden
koralik!! pamietaj, ze zal, rozpacz i rozczarowanie z nieudanego zwiazku w koncu mina... ale satysfakcja i duma z samej siebie, ze bylas twarda i zakonczylas to z klasa, bedzie Cie rozpierala bardzo dlugo!! sprawdzilam na wlasnej skorze!! nie badz jakims popychadlem!! nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. niech ta kolezanka mi pomoze... nie mam nic do starcenia... dowiem sie, czy wiedza cos o kamilu i ewce co by przekarczało poza relacje pracownik pracownik:o ale jestem ZALOSNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mu zależało
to by Cię przepraszał, błagał, płakał, a on ma Cię w dupie :o Czeka aż go spakujesz i jego problem się zakończy :o Nie bądź ślepa autorko, na to Ty czekasz? Spakuj go i wypierdol na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaznajomazWass
dobrze ci tak bo jak mozna byc tak glupim ja jakbym sie dowiedziala ze moj kupuje komus bransoletke to prxzysiegam ,porysowalabym mu caly samochod od stop do glow bo na tym bardzo mu zalezy dostalby porzadnego kopa w jaja ,spakowalabym walizki a ja bym zatukla na smierc:) to moja optymistyczna wersja ja mam ostry charakter jak kogos kocham to na zaboj ale jak ktos mnie zrani to jestem gotowa zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myśle żebys wystawiła jego walizki przed drzwi bloku (jak Dodzia majdanowi) a do ewki napisala (znajdz ja na np nk) dziękuje że pokazałaś mi jakiego miałam śmiecia w domu.Pamiętaj zdradził mnie, zdradzi i ciebie. Pozwodzenia i zycze szczęścia.. autorko jakie masz plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×