Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Indyferentny

są szanse ?

Polecane posty

Gość Indyferentny

Wybieram się na WSB,kierunek finanse i rachunkowość,jak myślicie dobrze robię idąc na tą uczelnie ?(zaocznie) Uważacie ,że po licencjacie na tym kierunku i uczelni znajdę praćę w zawodzie ? Planuję na 3 lata iść do WSB potem na Uniwersytet Ekonomiczny... Jaka jest Wasza opinia o tej szkole ? Może są tu jacyś absolwenci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta szkoła jest bardzo wymagająca mimo tego, że prywatna. Bardzo dużo osób oblewa np, na informatyce z 200 osób do 3roku i obrony zostało ok 20-30. :) więc nie licz na łatwe zaliczenie. Moja koleżanka poszła zaocznie na informatykę na wsb, a potem zaocznie na uniwerek :) więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeden minus to... WYSOKIE CZESNE!! Trzepią kasę na każdym kroku, na wszystkim co się da :) Za podejście do obrony trzeba było zapłacić sporo kasy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyferentny
Większość opinii o tej szkole jest bardzo dobra-to wiem :P Tylko się zastanawim jak ona jest traktowana przez potencjalnych pracodawców no i czy obrałem dobry kierunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za nieterminowe wpłaty na konto uczelni masz doliczane odsetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierunek OKLEPANY :) każdy na niego chce ostatnimi czasy iść.. ale jeśli masz znajomości to droga wolna :) Pracodawca patrzy przede wszystkim na doświadczenie, a potem na ukończone szkoły (niektórzy mają to gdzieś w jakiej szkole się uczyłeś, inni tolerują tylko uniwerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyferentny
nie mam znajomości :P wiem,że oklepany :P a co nie jest oklepane ? biur jest całkiem sporo ,więć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyferentny
no uniwerek chce zrobić po licencjacie :P do tego znać język angielski na poziomie minimum dobrym :P sam nie wiem,na co iś... pozostaje mi jeszcze zootechnika<lol>,rolnictwo i inne duperele na Uniwerku Przyrodniczym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda Panie
dzisiaj bez znajomości to prawie po niczym roboty nie znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaseadd32w
ja studiuje na wsb zaocznie i mogę polecić uczelnie :) za rok mam obronę pracy licencjackiej a na magisterkę planuje iść na akademię ekonomiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyferentny
podbijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×