Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romi2

dobry zespół muzyczny konin i okolice - poszukuję

Polecane posty

Gość romi2

poszukuje dobrego zespołu na wesele z okolic konina .. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja polecam gorąco Zespół Muzyczny Black2, grali u mojej siostry na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Organizuje dużo pomysłowych zabaw oraz puszcza bardzo różnorodną muzykę, tak żeby każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Tutaj macie linka do prezentacji: : http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Black2.html Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZESPÓŁ ACCORD - NIE POLECAM! Zespół robi tak długie przerwy, jest niesympatyczny i brak wodzireja. Jedno sto lat dla pary młodej przez całe wesele - trochę mało, w końcu to oni sponsorują i mają czuć się najważniejsi na imprezie. Zachowanie członków zespołu pozostawia wiele do życzenia - zabieranie wódki ze stołu gości (wystarczy oto poprosić kelnera), proszenie gości o papierosa itp. Poprawiny hmm jakby byli gośćmi a nie do pracy przyszli. Więcej siedzenia przy stole niż grania i śpiewania. A przecież to ich praca. Nie polecam zespołu ACCORD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół muzyczny stars gra ekstra, fajna i energiczna muzyka, w okolicy są najlepsi dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Stars są bardzo przyjemną, fajna i zgraną ekipą. We trójkę potrafią zagrać tak jak 6 osobowa orkiestra, są rewelacyjni i znają się na swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marika
potwierdzam widziała i słyszałam na weselu mojej kuzynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×