Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość henrietta1212

jakie buty dla dziecka 3 letniego?

Polecane posty

Gość henrietta1212

jakiej firmy najlepiej kupić buty dla 3 letniej dziewczynki na jesień? bo ja kupiłam na wiosnę 2 pary adidasków po 40zł które po 2 dniach nie nadawły sie do chodzenia bo sie odklejała podeszwa lub tak sie porysowały ze szok z przodu, szkoda kasy w błoto wyrzucać dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizola
Ja mam dziecko 4 letnie od poczatku kupowalam buty firmy Bartek! Uwazam ,ze mala nóżka musi sie odpowiednio ksztaltowac! Buciki tej firmy nigdy nas nie zawiodly,dobrze dopasowane.polecam30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w ccc
na jeden sezon starczają. Na więcej nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje w ccc
mnie nie strać na buty za 200 zł na jeden sezon. Te z ccc wystarczają zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta1212
a ja kupuje zwykłe bo mój szwagier fizjoterapeuta poradził by dziecku nie kształtowac stopy, wyjatek gdy jest coś nie tak wtedy trzeba, a kupowałyście nike, adidas i tp.?sprawdzały sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizola
no tak na porzadne buty dla dziecka Was nie stac no i szkoda ,lepiej kupic sobie kozaki za 400 zl kurwa matki polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizola
a twoj szwakier niech wroci do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest normalne
ja kupuje corce pumy(jesli o sportowych mowa),moim zdaniem sa wygodniejsze niz nike czy adidas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje w ccc
soibe też kupuje w ccc, też wolę mieć co sezon nowe niż inwestować 400 zł i potem chodzić przez 3 sezony. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta1212
anizola ....................pisze się szwagier a nie "szwakier" pytam właśnie o lepsze buty nike, adidas i tp. bo bez sensu kupować takie byle co za 40 zł dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta1212
ale to jest normalne .........a czym sie pumy róznią od nike czy adidasa? a gdzie kupujesz w sklepie internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizola
ja kupuje w ccc........ważne ,ze nowe co?mało istotne ,ze kiepskie jakościowo! A ja nie powiedziałam,ze chodze kilka sezonów w butach za 400 zL,doczytaj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizola
no ty za 400 zł chodzilabys nie 3 sezona a 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anizola- dziecko gdzie są twoi rodzice? co ty jeszcze na kompie robisz? idz spac dziewczynko bo aż strach czytać to co tu wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno trzylatek powinien mieć trzewiczki jesienno zimowe, a z powodu dużych opadów deszczu w tym roku zalecałabym na pewno gumiaczki. Na ekids.com.pl maja świetne buciki dla dzieci- warto zerknąć, bo ceny maja naprawdę przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff90
Jesli chodzi o taki buciki to wybór jest naprawde spory. Wystarczy zajrzeć chociazby na stronke sklepu w którym ja bardzo czesto kupuje buciki dla moich dzieci http://www.mivo.sklep.pl/ A teraz przed wiosna jest duzy wybór bardzo ciekawych wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wiosnę jesień i lato
zawsze kupuję synkowi adidaski na przylepce zapinane, bo praktyczne i tak się składa, ze miał już ze 3 razy NIKE, 2 razy adidas zawsze kupujemy na wyprzedaży w firmowych sklepach i starczają na cały sezon, potem wiadomo, dziecka noga rośnie i trzeba kupić nowe;) dodatkowo na lato zawsze sandałki i też firmowe adidas, Nike czy Puma synek bardzo niszczy buty, ale na jeden sezon zawsze starcza jedna para;) tylko pierwsze butki do nauki chodzenia kupiliśmy Elefanten;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullibka
Zgadzam sie ze buciki na rzepy sa bardzo wygodne dla naszych dzieci, zwłaszcza własnie tych przedszkolnych. Ja też takie kupuje i wiem ze spokojnie poradzi sobie z ich zakładaniem w przedszkolu. A sprawdziłam na stronie Mivo Kids i kilka modeli wpadło mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o buciki
A które marki najczęsciej kupujecie dziecku ? Pumy, nike, adidasy, ecco, geoxy ? W sumie teraz my mamy - mamy duzy wybór bucików, w sumie te z górnej połki sa w granicach 200zł, ale pewnie warto tyle wydac dla wygody i wytrzymałości samych bucików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
Prosze Cie, co to jest te 150-200zł za buciki, zwłaszcza takie dobrze wykonane... Jak sie nawet kupi buty za 50zł, to juz nieraz sie przekonałam ze nie sa one warte tej ceny, bo po kilkukrotnym założeniu niestety sie rozklejaja i trzeca kupowac nowe... i wychodzi na to ze lepiej kupic nowe a dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommowska9
Całkowicie sie z Wami zgadzam. To w sumie jedyny fajny sklep, w którym mozna swietnie dobrać buciki dla dziecka. A jak już pojdziecie do Blue City to tam te dziewczyny ze sklepu są tak miłe i uczynne ze az nie bedzie sie chciało kończyć zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych? Na pewno ładniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama krzysiaaa
Ale mnie się one bardzo podobają i jakoś średnio widzę sens kupowania innych butów - nóżka dziecka szybko rośnie, więc nie ma sensu, żeby wydawać więcej, ale oczywiście to wsze pieniądze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrghh
Mamo krzysiaaa, idź w tym ścierwem. To szmaty a nie buty. Za nic nie kupiłabym takiego szmelcu dla dziecka. Dodam że nie stać mnie na drogie buty, szukam tanich, polskich, o odpowiedniej konstrukcji i w końcu mi się udaje, choć ostatnio trzewiki podobne do traperów kupiłam dopiero w sklepie z koncówkami zagranicznych serii (zapłaciłam około 50 zł). Moje wymogi (a mam czteroletnią córkę): but musi mieć miejsce na palce, nie może być zbyt niski i wąski na przodzie, musi się zginać, musi mieć sztywną piętę i zapiętek. To się sprawdza, moja córa miała naturalnie koślawe pięty, jak to u maluchów, i prostują się jej już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×