Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aretha franklin.

walenie facetowi konia w czasie gry wstepnej

Polecane posty

ogólnie nigdy tegi nie robie na poczatku robiłam teraz wcale bo mam wrazenie ze nie umiem... jemu od samych pocałunków staje na bacznosc.. i nie ma z tym problemów on sam od razu wkłada mi reke w majtki ja jednak mam z tym problem..i jedynie reka muskam jego fiuta..czy lape za jaja.. albo zrobie loda ale szczerze to rzadko mu trzepe:P on nic mi nigdy nie powiedział..mówi ze ejstem spoko w łozku..to jednak mysle ze czas z ym cos zrobic a wy tak robicie? wole juz mu laske robic...ustami niz macac reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca5t35t3
jak robisz mu laske? z polukiem? bierzesz go do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca5t35t3
a anal probowalas? w ogole - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike..
dobrze robisz Aretha...lubię tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike..
Pani Mądra ależ ty jesteś mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy dosc krótka gre wstepna..czasami mnie to wkurza ...ale czesto tez odpowiada.. jak robi mi minetke to w połowie juz mysle o tym zeby mi wsadził:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca5t35t3
co z analem i ile masz lat? a pani madrej jak zwykle podziekujemy zapraszajac na czat. tam se mozesz pogadac do woli o glupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy robi jak kto lubi nie lepiej sie zapytac jak chce, po prostu?? :P czy reka czy ustami zawsze jest dobrze sęk w tym kto to robi czy wklada w to jakies uczucie czy na odpierdziel/...... sraty taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca5t35t3
madra, bo pisze jako anonim, to nie znaczy, ze mozesz mi podskakiwac, leszczu. twoj kontratak jest gorszy, niz naszej reprezentacji. poziom podloga. mniej niz zero. idz spac, bo widac przemeczona zyciem jestes. poza tym - dalsza konwersacje z toba uwazam za pozbawiona sensu. wracam do temamtu jaki zadalem autorce - i wciaz czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca5t35t3
no dobrze, ale czy probowaliscie analu oraz ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat anal czasem uprawiamy, ale tak na prawde to raz było tak ostro i w pełni ze myslałam ze odlatuje do innej galaktyki innymi razy zawsze mam opory ze sie posram:D ale bardzo lubie jak sie kochay na jezdxca a on wsadza mi paluszka w pupe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca5t35t3
jasne, i rowniez jestem zdania, ze ROZMOWA o potrzebach/oczekiwaniach w znacznym stopniu pomoze rozwiazac "sprawe". a ile jestescie razem i ilu partnerow mialas przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko54ref
wklej swoja figure:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani_mądra
a w pupke lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubi..jak robi minetke to zawsze tez druga dziurke tez wycałuje jednak szcerze powiem,...ze w stosunku do ilosci naszych uniesien sexualnych ilość minetek i lodów jest dosc ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×