Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanili

Rezydencja..siedlisko..czy japoński minimalizm?

Polecane posty

Gość upssss
no n o no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do stylu japonskiego
pamietajmy,ze jednak jest on obcy w naszej ttrdycji i trudno bedzie utrzymac jednosc stylowa bez stosowania ciezkiego rygoru. Czy warto? pomysl o wszystkich drobiazgach, ktore sie w domu znajdują, wyposazeniu kuch ni chocby, ciuchach,zabawkach, ksiazkach, kwiatach, kosmetykach, juz nie mowia o jakims prezencie od znajomych ( wyrzucic?) Moze byc tak,ze sami domownicy beda swoim strojem wprwadzac dysonans- czy warto sie tak katowac? Zacznij od tego, jakie masz upodobania, jak zyjesz na co dzień, co najbardziej lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej preferuję styl dworkowy, choć lubię wnętrza minimalistyczne i nowoczesne...jednak obrasta się w bibeloty, pamiątki; z nostalgią wspomina domek babci...w naszym klimacie i stylu życia musimy mieć szafy, biblioteczki.. właściwie to widziałabym u siebie konsolkę , serwantkę lub kredens w starym stylu, oczywiście niezagracać! tu mają parę ciekawych mebelków http://www.jjdecorstudio.pl.tl/Konsole.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonczyk
Witam Jestem japonskim architektem, pracującym w Polsce. Mogę projekutować minimalistyczny japonskim stylu. Podam link do mojej strony (ale jeszcze niespoknczona) Proszę o kontakt. Mowię po polsku, angielsku i japonsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
japonczyk, a ty wolny jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×