Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fanny =

milosc francuska !!!

Polecane posty

Witam. Mam pytanie odnosnie seksu oralnego... Nigdy jeszcze nie udalo mi sie dosc w ten sposob, w sumie mialam 4 parterow i zadnemu sie nie udalo mnie w ten sposob zaspokoic... Przy zwyklym stosunku i odpowiedniej symulacji lechtaczki (na przyklad w przypadku pozycji na jezdza) porafie dojsc nawet w 2-3 min... Czy to mozliwie, ze po prostu nie pociaga mnie seks oralny, czy moga ty wchodzic w gre jakies psychologiczne podteksty badz przyzwyczajenia? Ogolnie sprawia mi to srednia przyjemnosc, nie czuje sie jakos specjalnie podniecona, ani tez skrepowana czy cos z tych rzeczy. Przyznam sie tez, ze po prostu czasami ide na 'latwizne'. Mam wrazenie, ze aby dosc w suktek seksu oralnego musialoby minac z pol godziny... I jak juz wspomnialam, nie odczuwam zbyt wielkiej przyjemnosci., raczej gilgotanie... :) Dodam, ze nie mam zadnych objekcji na puncie milosci francuskiej i ja z checia odwzajemniam. Nie jest to jakis wielki problem, ale chcialabym sie dowiedziec czy o tylko ja jestem 'dziwna' i nie dziala na mnie symulacja oralna... Jakies doswiadczone osoby sie wypowiedzia? Powaznie prosze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×