Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barzantRR

Moja dziewczyna nie zrobi mi loda...

Polecane posty

Moja dziewczyna nie chce zrobić mi loda od dłuższego czasu gdy jesteśmy razem ... Co ja mam zrobić? Brakuje mi tego i nie wiem co zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie chce ?
czemu nie chce ? nigdy tego nie robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza87
Zrób jej minetke, moze sie bedzie chciala odwdzieczyc. A jak nie to trudno, niektóre kobiety sie tym brzydza i juz, musisz sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............bo
ci moze smierdzi idzcie razem pod prysznic, wymyj sie dobrze - moze tam ci zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie chce a moj facet mnie "zmusza"(czyli widze ze bardzo chce i czasem wspomnij itd denerwujac mnie) to potrafilam sie tak zdenerwowac i ZABLOKOWAC że ponad polroku tego nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pruderyjna ? a co fajnego pod prysznicem ? bezsensu ? jaka aluzja ze brudny ?? :D wole w aucie łozku lub gdziekojlwiek indziej niż pod jakims prysznicem :) a jak wysmarowany czekolada czy czyms ? no ohydne .. czekolada na ciele owszem.. bita smietanka.. kostki lodu :) (och kostki lodu :D) Ale nie wysmarowanego penisa czekolada :D wole naturalnego pięknego zwartego i gotowego do dzialania :D a nie wygladajacego jak lody w polewie czekoladowej np BIG BAMBI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor91
mój chłopak tez robił mi minetke już tyle razy, ale ja nie umiem sie przełamać do takiego loda w pełnym wymiarze... liżę go językiem, ale nie umiem wziąć do buzi... raz tak zrobiłam ... nawet nie chodzi o to że się brzydzę ale moim zdaniem to jest już dość duże oddanie dla partnera i mój sobie jeszcze na to poczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor91
mój tak czasem robi, że jest nade mną w pozycji 69 i liczy że mu zrobię ale ja wtedy odwracam głowę... to musi byc moja decyzja... a dlaczego nie możesz wytrzymać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie odrzuca jak ktoś mowi o tym "lód " jak jej powiesz " dlaczego mi ie robsiz loda " albo "Zrob mi loda" to chyba na stówe sie mozes z tym pozegnac :) nietkore dziewczyny maja blokade psychiczna... jak to robia czuja sie ponizane.. itd mam osobiscie taka znajoma ktora za nic w swiecie nie zrobi facetowi dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za takie cudo ... Ja mogę wylizać ją od stóp do głowy i też mi się nie uśmiecha to robić lecz chcę aby była ze mnie dumna,czy jakby to inaczej ująć ... :( Staram się i daję jej tego co właśnie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna_Wenus11 Czyli chłopak może robić jej dobrze itd,a dziewczyna nie zrobi tego aby jej partner był z niej w pełni zadowolony i zaspokojony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor91
dokładnie, nie mozesz ją przekonywać do tego używając jeszcze takiego wulgarnego słownictwa jak "robić loda" bo jak wtedy ta dziewczyna ma sie nie poczuć jak dz*wka :| Musisz do niej podejść z miłością, może pocałuj ją, popatrz chwile prosto w oczy, powiedz że ją kochasz, zejdz stopniowo całując ją w dół do minetki al tyłem do niej zeby miała dostęp do penisa,ale na pewno nie sytuuj jej go nad twarzą, niech ma wybór i pewność że ją szanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus - :-D Big Bambi :-D dobre :-D całkiem dobre ! :-D Gdybym była facetem, uraził by mnie fakt, że moja dziewczyna się brzydzi mnie kosztować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :d to jest tak jakby się faceci brzydzili się nam kobietą robic dobrze :D nie zraniloby to jakas babke ? napewno by była juz jakas akcja " taaak, uraziles mnie brzydzisz sie mna jak tam mozesz " itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też tak uważam :-) to jakby mi ktoś powiedział, że się mnie brzydzi :O chyba bym się popłakała :-P Husky :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może być cos kurwa lepszego niż taki swieży (prosto z kąpieli) penisek? i ta rozkosz na twarzy fatzeta 😭 dziewczyny prosze. ogarnijcie tzytzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobiłabym loda.. bo mnie to brzydzi i nic na to nie poradze Po prostu moze twoja dziewczyna ma tak samo jak ja ... ale nie łam sie musisz odpowiednio ja do tego nastawic nie zmuszac nie nalegac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem jak penis jest nieswieży. ale jak może brzydzić taki czysty penis to ja nie wiem. co tam niby jest obrzydliwego? zwykła skóra.. w bardzo szekszownym ksztaucie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli w końcu nie obciągniesz swojemu facetowi to prędzej czy później i tak cię zostawi. Każdego normalnego faceta by to uraziło, zaczai ziomus że coś nie halo i spindoli.takie jest meine zdanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pierwsze niech go pomasuje.. wezmie w reke, delikatnie.. ale badzcie juz po prysznicu.. powoli sie podnieci i moze chociaz głowke wezmie do buzi.. małymi kroczkami ale rozmawiaj z nia pwoeidz ze to jest niesamowite itp.. w koncu moze cos ja ruszy jest Twoja dziewcyzna powinna chciec Ci sprawiac przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po prostu nawet brzydz i po kąpieli.. nie zrobie tego i nigdy bym nie spróbowała Po prostu uwazam ze on to trzymał sikał tym a ja mu to mam lizac ssac itp... Fujj... Ja nie zmuszam swojego zeby mi minete robił wcale mi tego nie brakuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeeeee
ja nie lubię robić loda. Jak można nie lubić? No jakoś. Nie ma dla mnie znaczenia, czy czysty, czy pachnacy, czy z bita smietana, czy z czekolada. Nie lubie. Nie dlatego, ze brzydze się swojego faceta, ani tez nie dlatego, ze czuje sie ponizona. Po prostu - sam fakt taplania sie w swojej slinie, kiedy ona czasem kapie, ponowne lizanie wlasnej sliny na penisie i ten po chwili zapach sliny przy nosie jest dla mnie nie do zniesienia. Uprzedze Wasze pomysly - nie mam chorych zebow, ani nieswiezego oddechu. Slina kazdego czlowieka wydziela specyficzny, nieladny zapach po jakims czasie - dla mnie jest on nie do zniesienia. Taką mam fobię, nie na to nie poradzę. Czuję się, jakbym polizala swoja reke, poczekala chwilke, polizala znow w tym samym misjscu i tak w kolko. To dla mnie obrzydliwe. Robie czasem loda swojemu facetowi, bo wiem, ze to lubi i poswiecam się dla niego. On nawet nie ma pojecia, jak wielkie to dla mnie poswiecenie i nigdy sie nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×