Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flavie

wejdź i zobacz;)

Polecane posty

Gość flavie

Chciałabym znaleźć mężczyznę, dojrzałego, który płaciłby za moje zachcianki. (sponsoring) Mieszkam w Radomiu, spotkania w hotelu/u Ciebie. Mogę ewentualnie wyjechać na wakacje, jeśli mi za to zapłacisz (jestem chętna przez cały rok). Mam 16 lat, jestem młoda ale nie smarkata. Piękna, naturalna blondynka z, wydaje mi się, idealnym ciałem. Zrobię dla Ciebie wszystko czego tylko pragniesz.. Poznasz nowy wymiar seksu. Ostro, słodko, delikatnie lub grzesznie. Ty wybierasz. Dbam o siebie więc bez niespodzianek. Do tego miłe towarzystwo i dyskrecja - wiem ze mnie szukasz. chcesz wiecej informacji? pisz na flavie@o2.pl czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany25
cześć. jestem piotr i jestem z okolic radomia. mam małą firme multimedialną. wyślij mi swoje zdjęcia na maila radomiak_25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć jestem zygmunt
mieszkam koło radomia i mam 186 ha i 15,5 ha lasu i grzyby. możesz dojechać rowerem? to blisko, i możemy pójść do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć jestem zygmunt
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały_Glazer
Siemka ! Chyba cie pojebało że ktoś będzie ci płacił za twoje zachcianki... Ludzie z dnia na dzień są bardziej popierdoleni... Pozdro poćwicz !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały_Glazer
Ehhh... Czy na tym świecie są normalni ludzie ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały_Glazer
izaczek o to mi chodziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×