Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ukradli mi lalkę

Wczoraj mój facet pierwszy raz skończył w moich ustach

Polecane posty

Bardzo pragnęłam dać mu taką rozkosz, ale długo się wahałam. Aż wczoraj spróbowałam i teraz mam ochotę na powtórkę. A on mówi, że w ten sposób to chce tylko raz na jakiś czas, żeby nie nam spowszedniało. Faceci są dziwni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie myślą faceci o takich kobietach jak ty. :O To była sytuacja, która powinna zostać między wami a nie zaraz leziesz na forume i piszesz że zrobiłaś OZP :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Ja lubie jak maz spuszcza mi sie w ustach jego k***s robi sie wtedy taki twardy zylasty dorodny no i ten wytrysk goracej spermy rozplywajacej sie w ustach.Czesto robie mu loda jak jestesmy na plazy podnieca mnie sam fakt ze inni widza jak obrabiam mu k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma mi smakuje, no i mam coś z alfy, bo lubię uczucie, gdy doprowadzam go do stanu zupełnej utraty świadomości. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazkultura
Noi masz się czym chwalić idiotko !!!!!!! Jak Ci nasra to też będziesz trąbić o tym na kafeterii ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G.wno to śmieć, odpad. Sperma to samo życie, to cud. Smak kiepski, ale to nie zmienia cudu życia. Przecież wszyscy jesteśmy dalszym ciągiem jajeczka i spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalna jesteś jak cholera, do tego słabo słychać jak drzesz japę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×