Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiulaa, siedzonko od krzesełka do karmienia jest z ceratki, zdejmowane łatwe do mycia. Bardzo fajny kolor i wzór. Chciałam drewniane, ale dostaliśmy takie i też mi się podoba. Julka, odpukać, jest niesamowita, od prawie dwóch miesięcy budzi się tylko raz w nocy, chyba ze 2 razy zdarzyła jej się dodatkowa pobudka. I nic jej nie rusza, ani szczepienia, ani burze. Mam idealne dziecko:) w ogóle jest słodka, uśmiecha się do wszystkich i gada, zaczęła ostatnio gaworzyć, najlepiej jej wychodzi rano, codziennie budzi nas guganiem i głośnym śmiechem, żadne tak płacze:) rozmawia sobie z zasłonami, marudzić zaczyna dopiero, jak nas zobaczy i chce, żeby ją wyjąć z łóżeczka. No i jest absolutnie prześliczna. Dobra, muszę wyłączyć komputer, bo burza idzie, a M. się boi, żeby nam nie siadł internet. Odpiszę Wam jutro, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Na razie sytuacja opanowana, temp zmalala i mam nadzieje ze sie nie podniesie ale ja to dzis nie zasne.Wy mnie tu uspokoilyscie, doradzilyscie a ja to spanikowalam. maluchom chyba jest bardzo goraco bo dzis mi wypily po 140ml herbatki na glowe. w pokoju mamy saune- jak ja juz czekam na ochlodzenie. Stylowa-Moje maluchy tez sie strasznie slinia, Jasiek to wklada do buzi caala piatke i wtedy to body mokre doslownie.Ja oliwka glowek nie smaruje. kapiemy w oilatum, glowke myjemy szamponem i zawsze pozniej pieluszka tetrowa juz na przewijaku maz przeciera glowke. Emilia- ja kiedys mialam taki guzek ale to wlasnie mialam zapalenie wezlow chlonnych i jak wzielam antybotyki to przeszlo tyle ze przy tym mialam goraczke i jeszcze gardlo zawalone wiec u Ciebie to raczej nie to. ja poduchy im nie daje do lozeczek , w wozku tez nie mam na razie jeszcze.ale do wozka chyba bede niedlugo im wkladac do lozeczek na pewno nie, poprostu sie boje. Atena- Milenka wyglada cudnie , ach slicznotka. mamuskamaj- teraz dopiero bede wiedziala na przyszlosc ze 37,5 to jeszcze nie goraczka:) trevelina- jutro kupie te czopki, masz racje ze jakby co to chyba lepsze beda a mi babka polecala w aptece ibufen to wzielam i nawet sie nie zastanawialam ze przeciez moga wypluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja się już pożegnałam z wami dziś więc się witam ponownie hehe Już po filmie koleżanka poszła ;p U mnie burza grzmi :((( Stylowa- ja rzadko smaruje główkę , tym bradziej ze oliwki nie używamy :)) Emilia_83 moja ma tą taką płaską poduszkę , że ja to się śmieje jakby wcale jej nie miała w ciągu dnia leży na tej poduszce klin kupiłam jakieś 3tyg temu i jestem zadowolona ...X... jak opanowana to i do rana tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja już na stanowisku piję kawę i zarabiam hihi:) moja mała znów mnie przespała dzisiaj i obudziłam się przed nią. Moja kokoszka mała:) Moja mała jeszcze nie gorączkowała mi po szczepieniu więc nie podawałam jej jeszcze leków ale zauważyłam że jej się jakaś kaszka na brzuszku zrobiła, wysypało mi ją. Hmmm pewnie od jakiegoś pysznego jedzonka... stylowaa - moja mała to się tak ślini że jej aż kapie hihi a jak bierze rączkę do buzi to cały rękaw mokry... Nie ma się czym martwić to podobno normalne. Oliwię małej główkę, może dzięki temu nie miała ciemieniuchy:) Emilia_83 moja mała od początku śpi na poduszeczce, zwłaszcza w wózku a teraz już w łóżeczku też. Ale dzisiaj śpiąca jestem. Moja siostra jedzie do mojego doktora na operację,niby przeszłą tak samo jak ja zmniejszenie żołądka ale chce sobie jeszcze zrobić drugi etap. Pipa jedna zadzwoniła do naszego doktora żeby dał jej szybki termin bo teraz się długo czeka i on do niej wczoraj pisze maila, ze ma być w gdańsku na poniedziałek. Kurcze jak ja się o nią martwię. Ehhhh zaraz przyjedzie do mnie do pracy to postaram się ją zatrzymać bo normalnie zwariuję przez nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Pamietacie mnie jeszcze?? nie było mnie dłuugoo ale mój wreszcie wyszedł ze szpitala i rzuciliśmy się w wir przygotowań do ślubu kościelnego. Już powoli wszystko dopinamy na ostatni guziczek:) w sumie mieliśmy troszkę zamieszania, bo zmienialiśmy salę ale jest już wszystko oki:) Bedziemy mieć impreze całonocna a nie tak jak wczesniej planowalismy tylko male przyjecie:) Teraz postaram się częściej zaglądać w miarę możliwości, bo wracam do pracy a Tomek zostaje w domku z synkiem:) Kubuś rośnie jak na drożdżach ostatnio jak byliśmy na szczepieniu ważył 6,440 :):) Kupiłam mu śliczny garniturek na nasz ślub:) Jak już będziemy po to wrzucę zdjęcia na @ jeżeli oczywiście będziecie chciały. Chyba was już nie nadrobie ale teraz postaram sie byc na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien no fajnie ze się pojawiłaś. Stara ekipa musi być!!!! Wrzuć koniecznie fotki po uroczystości waszej przecudnej - bo oczy chę nacieszyć. Koniecznie. A nasza nocka hmmmmmmmmm(buuu) - mała przespała wczorajsze kąpanie, jedzenie i jak zasneła o 18,00 to zawsze się budziła ok 20,00 a tak - zapomnij mamo i spała sobie do północy, potem o 4,00 kolejne karmienie i o 7,30. Teraz gwiazda śpi a ja czuję się jak zużyta dętka do roweru. buhahahhaha. Kawa może pomoże. Moja duża SHE wyparowała na basen ze swoją elitką a ja zaraz jak przyjdzie mama jadę po jakiegoś zielonego kwiatka do łazienki, moze yuka.....niewiem. Moja tesciowa po ostatnim starciu od tygodnia się nie odzywa - mój oczywiście chodzi do nich dla pro-formy no ale ona zaparła się i basta. Uparta no ale znak BARAN mówi sam za siebie. Dzien zaczyna się oczyyyyyyywiście od upału, ale jak juz wspomniałam uwielbiam ciepło i dlatego narzekać nie będe ze żar płynie z nieba. Dziękuję za komplementy odnośnie Mileny. Daję jej już opaski z czegokolwiek na uszy bo odstają jej trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Kochane schudłam kilogram! :D Juupiii :D U mnie nocka w miarę,ale niestety mały w łóźeczku spać nie chce,płacze,gubi smoka,przez co płacze wiecej,a ja bym musiała stać nad nim i go podawać non stop,to sie poddałam i mały znów spał z nami. Także pierwszą pobudkę miał o 3.30 ale podałam mu smoka i spał jeszcze godzinkę,a następna pobudka to już któryś dzień z rzędu jak budzik równo o 6.30 i to mi nie pasuje bo ja wstaję o 7.00 więc zabiera mi te pół godzinki,hmm Lorien witaj 🌼 to na kiedy ustaliliście datę tego wielkiego dnia? Emilia objadłam się wczoraj ,że hej,ale muszę zacząć uważać z takimi rzeczami żeby wagi łazienkowej nie musieć unikać ;) Kropeczka ty nasz pracusiu chyba jedyny,dzielna kobieta z Ciebie,nieźle to wszystko godzisz razem;) Atenka ale ja tęsknię do tych upałów,mam nadzieję,że dziś tutaj też bedzie ciepluteńko jak wczoraj,bo zaplanowałam już spacerek z małym i grilla na tarasie,ale jak na razie to mroźne powietrze szczypie w policzki,więc czekam co z tego wyjdzie Ajj też niewyspana jestem ale wstałam pomimo ,że moj M. chciał wstać do starszej,jednak bałam się ,że prześpię za dużo upalnego dnia,a szkoda by było,oby się tu dziś ociepliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) wpadam dosłownie na sekundę się przywitać, bo jedziemy z Małą na mały wypad za miasto, wrócę dopiero wieczorkiem i wówczas nadrobię dwudniowe zaległości... Buziaki i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej moja Ala od kilku juz dni budzi sie wczesniej - bo ok 4-30 wtedy zjada 150ml i wogole widze ze chyba apetyt jej rosnie bo stopniowo przestawia sie na porcje ze 150ml wody - wczesniej jadla 120ml. tak wiec powracamy do wstawania ale to juz wczesne rano chyba a nie nocka ;) poza tym wstaje dzisiaj w nocy a ta mala kokocha niedosc ze rozesmiana od ucha do ucha to jeszcze lezy calkiem w druga strone - zdarzalo sie ze budzila sie w poprzek lozeczka ale dzis miala glowe po przeciwnej stronie buszmen maly tak w nocy sie wierci ;) Anka kup te czopki, mi pediatra polecal wlasnie z tego wzgledu ze nie uleje, nie wypluje i nie zwymiotuje dziecko :)) ale u mnie dzis upal, bylam juz z mala na spacerku, o dzizas :P zar z nieba niech juz sie to skonczy ... stylowa ja nie smaruje Ali glowy oliwka wogole nie uzywam oliwki :))) lorien witaj :) koniecznie poslij zdj ze slubu i z wesela na @ atena walnij kawke i bedzie gicior :))) agus milego wypadu za miacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie juz mamy dosyc lata :))) ja generalnie naleze do białasow nie opalajacych sie ze wzgl na karnacje wiec dla mnie lato to męka, a jeszcze teraz jak mam Alusie to juz wogole :/ Ona odziedziczyla karnacje po mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa może mała zamianka na klimaty? :D poślij to słoneczko z nad Twojego domku do mnie,pliisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. u nas nocka dobrze, teraz na razie tez ok chociaz marudza bo skwar z nieba, na spacerek dopiero po poludniu sie wybieramy. trevelinka- dzis kupie:P stylowa- ja bym sie Kochana z Toba chetnie zamienila na miejsce zamieszkania, uwielbiam lato ale wtedy kiedy moge z niego korzystac a teraz nie moge dopiero za rok to chce juz zimna:P mecze sie w upaly teraz. Jasiek teraz zaciesza i smieje sie jak mowie do niego:"Jasior ptasior"hehe:P A Majka na macie wywija. dziewczyny wczoraj probowalam krecic hula hop- jaka masakra:P nie dosc ze nie potrafie to sie poturbowalam:P nie wiem czy zdoloam z tym cwiczyc ale wczoraj maz mial ze mnie niezly ubaw ale jak sam zaczal probowac to tez mu nie wychodzilo i tez go bolalo haha:P dzis chce jechac kupic kilka sloiczkow jabluszka i soczku juz po 4 miesiacu, dziewczyny taniej jest w tesco czy w rosmanie te sloiczki? acha co do pampersow to my ciagle na dada jedziemy tylko jak na spacery dalsze to zakladam oryginalne. Nam nic sie nie dzieje przy dadach,tzn. nie przeciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam Wam napisac ze Jaskowi sie wytarly wloski z tylu i ma tam lyse kolo:P stylowa- co do oliwki to my nie smarujemy jak Ci pisalam, po kapieli zeby zapobiegac ciemieniuszce to polozna kazala nam pielucha tetrowa jakby szorowac chwilke glowke no i odpukac nie mialy jeszcze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia a jakie masz to ubranko do chrztu i jaki rozmiar? Izamaj no wczoraj mialam jakiegos dola niesamowitego. Zawsze młodszy sypia kilka razy dziennie, z tego 2 razy po 3 h. Straszy spi raz 3-4 h. No i dzieki temu zawsze mialam czas na wszystko. A wczoraj jakis SAJGON!!! Wydaje mi się, ze to przez to, ze z malego zaczyna się robic maly terrorist. Chcialby, żeby go bujac w wozku przed zaśnięciem. Ale nie takie numery z mama!!! Dzis już ladnie zasnął w swoim łóżeczku. I tak ma zostac!!! ;) Dodatkowo do mojego dola dochodzi to, ze dzis bylam się rozliczyc z obiegowki w firmie. Kurcze, 7 lat to kawal czasu. I najgorsze było to, ze ciagle kogos spotykalam i każdy z tym samym pytaniem: co? Zwolnili? Przeciez jestes na macierzyńskim. Bla bla bla No i sama nie wiem, co dalej. Chcialam posiedzieć z maluchami jeszcze co najmniej rok, ale dostalam propozycje super pracy. W poniedziałek ide na rozmowe. Jeśli się zgoda, żeby czesc obowiązków była wykonywana zdalnie, to się zgodze. Potrzebuje kontaktu z ludzmi, bo siedząc w domu, niewyrabiam psychicznie Co do wagi dzieciatka, to mój urodzil się 2740, a w wieku 3 miesiecy ma 6200 :) i to tylko na cycku! Stylowa mój tez się makabrycznie slini! Ale nie przejmuje się tym za bardzo. Starszy tez zaczal się slinic, gdy miał 2 miesiace, a pierwszy zab pojawil się, gdy miał rok i 5 miesiecy!!! Kropeczka mialas zmniejszanie zoladka?? Jak to przeslas? A z siostra na pewno będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,ja nie mam problemu z ciemieniuchą,tylko pytałam o tę oliwkę,bo widziałam u wielu młodych matek ,że smarują włoski oliwkami i te dzieciaczki potem tak rozkosznie pachną. A ja używam oliwki po kąpieli bo mi położna doradziła żeby oilatum nie wlewać do wody bo dziecko śliskie potem i grozi to wysunięciem się małego z rąk i tak nam zostało,że smarujemy po kąpieli mamae zaskoczyłaś mnie zupełnie tym zabkiem po półtora roku. A powiedz ile ma Twoja starsza pociecha,bo tak jak opisujesz to chyba też nie za duży,co? Powodzenia w poniedziałek,oby wszystko poszło po Twojej myśli ..x.. super ,że maluszki doszły do siebie. Natanielowi też się włoski lekko wytarły,ale nie tak całkiem do łysa,jednak różnicę widać,takie koło ma zjechane :D A u mnie słoneczko nieśmiało się wychyla,trzymajcie kciuki za nie,kibicujcie mu razem ze mną. Chyba muszę na solar pochodzić bo w deprechę wpadnę w tym przesranym klimacie Muszę Wam się do czegoś przyznać,w Polsce zaczęłam popalać traktując to jako palenie wakacyjne,które rzucę w dzień po powrocie i cholercia palę dalej i to coraz więcej. Zła jestem na siebie,sama se problem zrobiłam,bo zaś trzeba rzucać,także Trelevinka podziwiam za Twoje samozaparcie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - no wszyscy sie dziwia temu poznemu zabkowaniu, ale widac taki jego urok :) W pazdzierniku skonczy 2 latka. Teraz na gorze ma jedynki dwojki, czworki, a na dole tylko czworki heheh Fajnie to wyglada :) Jest kochanym 2latkiem, ale nieraz zaczyna rozrabiac, a mama jest wtedy zmeczona :) Najwazniejsze, ze bardzo kocha braciszka. Uwielbiam momenty, ktedy przytula sie do mlodszego i mowi: koch, czyli kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamae słodki ten Twój dwulatek,fajnie jak rodzeństwo jest tak za sobą. Ja strasznie się bałam,że starsza będzie zazdrosna i ogólnie jak to będzie,okazało się ,że całkiem niepotrzebnie się martwiłam bo Oliwka uwielbia brata ,chce się nim opiekować i pomagać mi jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko u nas taki swar ;/ Na szczęście Mały dziś ma jakiś taki śpiący dzień i śpi prawie od rana i małymi przerwami. W tych przerwach cały czas się śmieje i bawi więc mam dziś luuuuz. X a dlaczego na spacer zakładasz orginalne pampki? Dady odparzają Maluchy czy przeciekają? Nam się jeszcze nigdy nie zdażył przeciek na Dadach a Olek nawet w nich śpi. Nie strasz mnie z tym hula hop, że to aż taka masakra :) Mi dopiero dziś ma dojść zobaczymy jak to będzie... A czy ty też zamawiałaś z pasem odchudzającym gratis?? stylowa nie przejmuj się tym paleniem, nie jesteś sama ja też tak popalałam "tylko do kawy" a potem znow szła prawie paczka na dzień ale pomyślałam sobie tak paczka moich fajek to 10.80 a mleko dla Miśka kosztuje w Biedronce 11.50 więc za fajki mam mleczko i to była najlepsza motywacja dla mnie. za tą kase co zawsze dawałam na papierosy teraz dziennie kupuje małemu jakieś słoiczki i zbieram na pózniej :) Ja dziś dałam Małemu kleik kukurydziany bo lekarz jak nam kiedyś zalecał ten zagęszczacz do mleka to mówił żeby bo trzecim miesiącu powoli przechodzić na kleik. więc dziś próba jak narazie wszystko oki Mały spokojny i ma dłuższe przerwy między posiłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- trzymam w takim razie kciuki za sloneczko u Ciebie. a z paleniem to nie wiem co to znaczy bo nigdy nie palilam ale domyslam sie ze cholerstwo wciaga czarna- nie bylo pasa gratis do mojego hula hop a zakladam na dluzszy spacer czasem tylko bo musze wykorzystac te paczki ktore mam bo pozniej mi zostana:Pja na noc tez tylko dada zakladam i tez nic sie nie dzieje. moje maluchy wlasnie zasyypiaja na druga drzemke w ciagu dnia. trwa tak 40min do godzinki. nie spia mi juz wiecej i coraz mniej moge ogarnac w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowka masz w pierdol za te faje !!!!!! bedziesz kopciuchem smierdziuchem!!!! :P haha a mowiac szczerze babolcu nie masz pojecia jak mnie ciagnie ale walcze zaparcie z tym ciagiem do dymka :D wiem ze jak jednego spale to juz POZAMIATANE :P Mamae powodzonka w poniedzialek ;)))) x --pamietaj ze paracetamol jest w roznych dawkach ja mam 80mg jest jeszcze 125mg ale ja mam z zalecenia lekarza ten 80 - dopiero od 3mca mozna podac caly taki czopek a 125mg bys musiala dzielic na 2/3 bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny stylowa a moze ode mnie tez chcesz to slonko, chetnie wysle :P Na ciemieniuch ja stosowalam bephanten i po 2-3 dniach zeszlo, a smarowalam tylko po kapieli, bo oliwka to dlugo i nie bylo efektu. ...x... Nastce podobnie jak Jaskowi tez sie wlosy wytarly i to komicznie wyglada :) Trele....wspolczuje tachania wozka na ostatnie pietro, ja mieszkam na pierwszym i czasami wymiekam zwlaszcza jak zakupy zrobie, ale mam pomocnych sasiadow i zawsze jak kogos spotykam na klatce to pyta czy pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Mam pytanko odnośnie tego mleka sporządzanego na rumianku bo moja Amelka dziś nie może zrobić kupki, pręży sie i płacze. Jak długo trzeba zaparzać ten rumianek?? Próbowałam już masować brzuszek ale to nic nie dało! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- dobrze ze piszesz bo nie raz w aptekach to tez maja w dupie i nie informuja a przeciez powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej włoski się stray z tyłu głowy i na prawym boczku, ale już odrastają nowe wiec jako takiej łysinki nie ma :)) Moja się slini jak tylko zabawki do buzi wkłąda lub ręke... Czarna_kcrk wyślij link gdzie kupiłąs te koło z pasem gratis :)) Nam się zepsiałą karuzela w łóżeczku, w ogolę się nie kreci a melodyjka się zacina zamiast grac cztery melodyjki to gra 1 w kułko a dałam za nią 200zł na allegro jest za 139,0zł i się zastanawiam czy nie kupić nowej takiej samej bo mi się fest podoba i mała też ją lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia ja robilam to z tej herbatki rumiankowej w granulkach. Zazwyczaj kazda torebke herbaty trzeba parzyc od 5 do 10 minut, moz ena opakowaniu jest napisane ile minut trzeba parzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - my bysmy chyba nie dlai rady bez karuzeli heheh Mamy z tinylove i maly ja uwielbia. Wczoraj ponad godzine dyskutowal ze zwierzakami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×