Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ohlala

brzuszek!

Polecane posty

podobnych tematow juz kilka bylo, ale mam ogromny problem, mam 19lat, jakies pol roku temu schudlam 6kg, do tej pory trzymam wage, mam duze biodra, waska talie, prawie brak pupy, duzy biust, zgrabne nogi, ogolnie jestem szczupla, nigdy nie mialam idealnego brzuszka, ale ok poltora roku temu zaczal mi rosnac brzuch, poprostu tluszcz, na biodrach nie mam go ani grama, nie jest wiec to typowa opona, a zbity tluszczyk na samej dolnej partii brzucha, jest to moj ogromny kompleks, wstydze sie chodzic na plaze, wstydze sie przed mezczyznami, przez co moje zycie erotyczne jest srednie, musze nosic bardzo luzne bluzki, bo przez to, ze ten tluszczyk zbiera sie w jednym miejscu wygladam jak typowa kobieta w 5-6miesiacu ciazy... myslalam,ze jak schudne to wszystko bedzie ok, chodzilam na joge, silownie, basen i nic, miesnie mam, ale czuc je jak dotykam pod tym tluszczem. co ja mam zrobic, pomocy?! mam ogroooooomne kompleksy z tego powodu, juz nie wiem co robic, myslalam nawet o odsysaniu tluszczu, ale mama uwaza, ze powinnam z ta decyzja poczekac jeszcze ze 2lata, zeby byc pewna, chociaz sama widzi, ze to mi nie daje spokoju...prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujaszek dobra rd
Wydaje mi się że powinnaś zacząć biegać lub jakieś inne cardio żeby spalić ten tłuszcz na brzuchu. Pogadaj o tym z instuktorem na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś a6w ? podobno daje bardzo dobre efekty. Sama nie ćwiczyłam, ale słyszałam, że jak się regularnie ćwiczy to można sobie wyrobić brzuszek. A może jakaś sugestia instruktora fitness by Ci się przydała? Dobranie odpowiednich ćwiczeń. W fitness parku są nawet specjalne zajęcia super brzuch - może to by Ci pomogło. Może do tego jakaś dieta odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuszek..
Basen jak najbardziej - nie rezygnuj z niego - im intensywniej tym lepiej. ćwiczenia w wodzie są świetne dla całego organizmu i spalają sporo kalorii Na dolne partie brzucha - unoszenie nóg leżąc - od tego zaczynaj ćwiczenia - masz wtedy najwięcej siły... ( oczywiście po rozgrzewce). Jeśli masz kłopoty z kręgosłupem to nogi zginaj w kolanach - mniej intensywne ale bezpieczniejsze dla kręgosłupa. Resztę spalania tłuszczu na brzuchu masz tutaj: http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch.html Po 1-3 tygodniach przejdź do ćwiczeń z drugiego poziomu: http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch-cz-2.html ..... i oponka załatwiona :-) Policz swoje BMI żeby się dowiedzieć czy problem tylko z brzuchem czy to nadwaga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
ja polecam 6 weidera! działa cuda! ale trzeba być systematycznym...a prawda jest taka, że ciężko wytrwać bo powstają na początku zakwasy....i ilość ćwiczeń co kilka dni się zwiększa, jednak po czasie człowiek się przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggfy
to mogą być problemy hormonalne- u zdrowych kobiet tłuszcz odkłada się w pierwszej kolejności na biodrach, tyłku, udach- jak cały tłuszcz wędruje na brzuch, to znaczy, że coś może być nie tak. lepiej udać się do lekarza- zwłaszcza, że nie zawsze tak było więc wariant, że 'taka twoja uroda' raczej odpada. piszesz też, że tłuszcz jest zbity i twardy, może więc to nie tłuszcz(pewnie jednak wiesz lepiej co to jest, ale piszę na wszelki wypadek) tylko problemy z jelitami albo stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nahiko83
A próbowałas konsultacji kosmetycznej? Ja byłam ujędrnianiu w ce ce i tam konsultacja jest darmowa doradzają jaki zabieg jest dobry dla danej osoby. Ja poszłam na watermass, żeby wymodelować nogi i po serii zabiegów zeszłam rozmiar w dół w spodniach :D Myśle że z uporczywą fałdką też dadzą sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam i tak
najlepsza jest dieta MŻ = MNIEJ ŻREĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź na basen, często. Nie jedz chleba, ziemniaków, pustych kalorii... I oczywiście ćwicz - poradź się kogoś na siłowni itp. Trzeba wiedzieć, jakie ćwiczenia spalą ten tłuszcz z brzucha. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź na basen, często. Nie jedz chleba, ziemniaków, pustych kalorii... I oczywiście ćwicz - poradź się kogoś na siłowni itp. Trzeba wiedzieć, jakie ćwiczenia spalą ten tłuszcz z brzucha. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×