Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta34:)

ciąża w wieku 34 lat

Polecane posty

Gość beta34:)

Witam Mam 34 lata i dwoje dzieci ,teraz obecnie jestem w 10 tyg. ciąży ( tak jakoś wyszło :) )może to śmieszne że kobieta która już 2 razy była już w ciąży teraz jest przerażona.Chciałabym porozmawiać z kobietami co również były w tym wieku w ciąży. Czy powinnam się czegoś obawiać itp. I mam pytanie co myślicie o kalendarzu chińskim tym co niby wskazuje płeć dziecka . Czekam na odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
nie podniecaj się, na zachodzie taki wiek i ciąża (często 1) TO NORMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciuchaaaa
ja mam dla ciebie jedna radę jako 22letnia córka mojej mamy która urodziła mnie w wieku 36 lat: dbaj o swoje zdrowie i to baaaardzo o nie dbaj. Nie pozwól żeby twoje dziecko martwiło się czy zatańczysz na jego ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
Czyżbyś czuła się już jak staruszka? bo według mnie 34 lata to odpowiedni wiek na rodzenie. Rozumiem jakbyś napisała 44-choć te lata też nie dyskwalifikują kobiet do rodzenia, no chyba że 54 no to wtedy możnaby się nad tym zastanowić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
Wiem że jest dużo kobiet co rodzą dopiero w tym wieku 1 dziecko.Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
Staram się dbać o moje zdrowie .Mam dwie córki 12 i 9 lat zastanawiam się jak im powiedzieć.Młodsza zawsze mi mówiła ze chce brata ale skąd mam wiedzieć czy tak właśnie jest , starsza nie chce już rodzeństwa.W pracy też nikt nie powiedziałam lecz pracuje przy komputerze czy to szkodliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o super
spoko wiek jeszcze ok :) Ja mam 32 lata i chce drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
A czy to możliwe że w 10 tyg lekko zaokrąglił mi się brzuch.Chyba że utyłam a to by był klops bo idę na wesele ha ha :) Fajnie że można tak sobie pogadać i dowiedzieć się paru nowych rzeczy. A co z tym kalendarzem chińskim czy sprawdza ... oby nie bo wychodzi córka a mam już dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
Chciałam nie iść na to wesele ale nim dowiedziałam się że jestem w ciąży potwierdziłam przybycie więc teraz głupio się wycofać. Słyszałam że ponoć kobieta w ciąży nie powinna iść do kościoła na ślub czy to prawda? A tańczyć troszkę bym chciała bo lubię jak orkiestra gra jest inna atmosfera ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja pat34
tak jest to prawda ze kobieta w ciazy nie moze isc do kosciola na slub, gdy to zrobisz twoj 10 tygodniowy plod zemrze i wydalisz go zaraz po mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o super
Boże dlaczego takie pustaki jak patrycja w ogóle się odzywają.... Becia34 ja też mam 2 wesela w pażdzierniku, nie chce mi się iść, ale będę musiała :) Nie wiem czy jestem w ciąży - staram się o nią, dziś 29 dc okresu brak, ale od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze jak na okres. W pierwszej ciąży też tak miałam dokładnie takie delikatne bóle. Robiłam 2 dni temu test ciążowy ale jedna kreska wyszla. Nie iem czy za wcześnie go zrobiłam czy to pobolewanie na miesiączkę. Zobaczymy, głupia nakręcam się że to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja pat34
PUSTAK? CZEMU OBRAZASZ INNYCH? NIE MUSISZ SIE ZGADZAC Z MOIM ZDANIEM ALE MOZESZ TO DELIKATNIE I KULTURALNIE ZAZNACZYC A NIE WYSKAKIWAC JAK CHLOP Z OBORY Z WIDLAMI I RZUCAC MIESEM. FUUJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 33 lata
jak urodzilam drugie dziecko.Róznica między dziećmi wynosi 11 lat. Córka ma obecnie 2 lata.No cóż, druga ciąża przebiegała trochę gorzej niż pierwsza ale nie bylo źle i poród też przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinn
ja pierwsze dziecko rodziłam mając 31 lat, teraz mam 37 i będę mieć drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamama
Ja mam 36 lat i 5 miesięcznego synka.Za rok planuje drugie. A w kalendarz chiński nie wierz to bardziej dla zabawy niż prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
Witam ponownie musiałam przerwać pisanie obowiązki wzywały.Dziękuje za wszystkie informacje.Mój mąż też nie chce bym szła do kościoła na ślub chyba tez słyszał o tych zabobonach :) Mam jeszcze jedno pytanie czy są jakieś inne dolegliwości przy ciąży z chłopcem wiem że to głupie pytanie ale zawsze warto się połudzić że może będzie syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie przejmuj tym,że trzecia córka.Mój kuzyn ma już dwie i kiedy jego żona zaszła w ciążę baaardzo liczył na syna.A wyszła znów córka;) Teraz mała (9 miesięcy) jest oczkiem w głowie całej ich rodzinki i na pewno nie zamieniliby jej na chłopaka.A kuzyn nie jest zawiedziony, tylko czasami się śmieje,że jest jedynym męskim rodzynkiem,bo nawet dwa psy to "baby";)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
Witam:) Czy któraś z mam miała robione już USG które pozwala wykluczyć wady genetyczne bądź jakieś inne choroby itp. jeśli tak to proszę powiedzieć kiedy powinno się je wykonać i czy każdy powinien je wykonać, no i czy to nie jest szkodliwe dla dziecka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta34:)
Czy ktoś może mi odpisać proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×