Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tabbss

tabletka 72 h prosze o odpo czy jest ona na recepte?

Polecane posty

Gość Roma25
Dziękuje ze mi ktokolwiek odpisał. ... To niezwykłe ze mozna otrzymać wsparcie od kogoś kogo sie nie zna. ... Tylko ja strasznie panikuje, nikomu nie moge sie zwierzyc... Po mnie nic nie widać, wszyscy myślą ze jest ok. A ja sie bije ze znajdę w ciążę zbyt wcześnie. Zauważyłam u siebie dziś jednorazowy sluz. I przezroczystościach czasem. Jak sluz jest 2/3 tygodniu? Stosunek 23.04. Tabletka ewcapelle 12/13h po... Mam bardzo nieregularnych okres. Powinna pojawić sie @ 5/6 maja... Oszaleje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma25
Miał być nie jednorazowy tylko JASNOrozowy. Ale był tez przezroczystościach czasem. Generalnie wilgotno torbę jak w czasie dni płodnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i maz wczoraj rowniez podczas stosunku pekla nam gumka mamy wprawdzie jedno juz dziecko planowanne ale nawet jak by mialo byc ciezko i faktycznie zaszlam w ciaze to w zadnym wypadku nie wziela bym tabletki moze i to jest tylko plod ale tam bedzie mala istotka ktora da duzo szczescia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam raz metodę Yuzpee i zadzialala. Nie mialam dostępu do ginekologa ale mialam pol opakowania Microgynonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga234
No ja też potrzebowałam recepty na tabletkę po i powiem szczerze że chyba pozostaje mi tylko modlenie się w kościele żeby w tą ciąże nie zajść. Mam 26 lat i nie wiem, może lekarze uznawali że idealnie nadaje się na matkę:-P a może niech uprzedzają w szpitalu: "tu przyjmuje ginekolog-katolik" a tu "ginekolog-ateista".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj u mnie tez byla akcja miesiac po utraconej ciazy! To nie byla wczesna ciaza dlatego mialam powiedziane ze mamy sie lilnowac chociaz 3msc a tu cyk 1stosunek po dluugiej przerwie i gumka Pekla . Mojego gina brak. Poszlam do lek 1 kontaktu a tam lekarke nie interesuje ze jestem miesiac po porodzie ze ciaza jest czasowo niebezpieczna ale zdobylam tabletke od dentysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 13.19 " utracilas" ciaze i mimo wszystko zazylas tabletke "po" wtedy kiedy moglas zaciazyc ? Ja rozumiem ze 1 miesiac po porodzie na kolejna ciaze to za wczesnie ale ja chyba bym tego nie zrobila. Sama starcilam dziecko i z pewnoscia moge stwierdzic ze przy ewentualnej wpadce nie dalabym rady skorzystac z takiej formy " antykoncepcji" zeby nie nazwac ja " aborcyjna" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×