Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa100%

zagwózdka singielki...

Polecane posty

Gość gościówa100%

Upał na dworze, sama w mieszkaniu, siedze przed kompem bez bielizny z wielką ochotą na sex... Szkoda tylko, że faceta brak... Jak sobie z tym poradzić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody lizaczek
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam... mam dziś nieziemska chęć na ciepłego, miesistego kutaska w mych otworkach... niestety facet mój daleko, kochanek jeden w pracy a drugi u swojej kobiety i pozostaje mi tylko marzyc jak to bym chciała być rżnięta... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdoliłabym z tej planety z wielką chęcią, nawet tylko po to, by nie miec do czynienia z imbecylami, pokroju "neczelnego chama..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
ty gościowa, ja bym cie najperw wyruchał, potem spuścił w gardle, a potem wywalił do kubła na smieci. Niech sobie żule cie poruchają jak ja już skończe. Naczelny-Cham-Kafe, dobre masz riposty kolo, szacun dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa100%
dzis tylko chwila relaxu ...bo to juz po żniwach ,potem w buraki matus popędzą a tam jak zwykle buchaj sąsiada juz na mnie poluje ...lubie jego zaganiacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drunken_sailor sorry, wolałabym spedzic ten wieczór z kimś z wykształceniem wyższym, a przynajmniej ponadgimnazjalnym:P A podszyw musi wiedzieć, że żniwa dalej trwają:) Powinnaś wiedzieć, rasowa wieśniaro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty wiesz lepiej
skoro "wieśniara" nie trafiła ...widze juz jaka blachara siedzi po drugiej stronie ...:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy czym pragne zaznaczyć, że bycie rasowa wieśniarą, nie polega na tym, że pochodzisz ze wsi, tylko ze masz nasrane we łbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl+shift+del
"A podszyw musi wiedzieć, że żniwa dalej trwają" Pewnie wyczytał na Pudelku, że już po żniwach, bo Kasia Cichopek kupiła sobie kilo mąki tortowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
może wyższego nie mam, ale mam mature. Jak znasz języki idiotko to wiesz jaki jest mój zawód! Tak czy inaczej żeby cie zerżnąć nie trzeba mieć dyplomów. Jakby za je*anie dawali dyplomy byłbym profesorem. I nie mówie że dla ciebie będzie to przyjemne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl+shift+del
"Jak znasz języki idiotko to wiesz jaki jest mój zawód!" Zawodowo się upijasz i później masz odpływ? ;) A to bardzo powszechny zawód. Choć wymagający poświęcenia. Długie godziny na ławce, lub pod sklepem. Toż to robota w warunkach szkodliwych, emerytura powinna być jak dla górników. Albo i jak dla pilotów myśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby uprawiać sex, jasne, nie trzeba mieć dyplomu. Ale jest on przyjemniejszy, jeśli wiesz, że pod/nad tobą jest człowiek, który ma coś mądrego do powiedzenia. Pomimo swojej "matury", która była chyba zdawana jeszcze za "wódkę", jesteś tak pusty i niedojrzały, że nie powinieneś zawierać tu głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja, kiedy kobieta nie potrafi znaleźć sobie kochanka zakrawa o abstrakcję :D to tak jakby facet żalił się że nie ma komu kupić prezentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
pierwszy wyraz w moim nicku oznacza tylko mój stan w chwili obecnej, drugi wyraz to zawód. A ty gościówa sie mylisz i to bardzo. Sex jest przyjemniejszy jak babka ma duże cyce i wąską cipkę i facet dużego fiuta. A podczas ruchania wole słuchać okrzyków 'mocniej, mocniej!!' niż jakiegoś 'litwo ojczyzno moja!'. Widać że to dla ciebie obcy temat, za dużo czasu na sali wykładowej zamioast z krzepkim facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
poza tym od wódki się odpier*olcie. Gdzbz nie wdka to zlibzmz w 1000+letniej rzeszy niemieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te żeglarz, to na studia przyjmują na podstawie wielkości penisa ? :D Ja mam wyższe i kobiety nie narzekają na moje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, skoro lubisz puste panny, twoja sprawa. Nie szukam kochanka na jeden raz, wiec wolałabym, żeby miał coś pod deklem. Okrzyki "mocniej, mocniej" to chyba słyszysz, jak ci każą kotwice na pokład wciągnć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl+shift+del
"Litwo, ojczyzno moja..." to poziom podstawówki :classic_cool: Lepiej jak podczas seksu kobieta wykrzykuje rozwiązanie całki :P Całki nieoznaczone, wówczas dopiero jest perwersja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
z doświadczenia wiem ze wszystkie kobiety sa puste dlatego sie je wypelnia he,he. Ty pewnie szukasz chlopa profesorka, ale powiem ci, ze nie jest ci potrzebny, bo profesorkowie az tzle nie zarabiaja. Na sexie ci nie zalezy to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeglarzu, jakbyś się uczył to byś już dawno nacisnął lewy ctrl+lewy shift żeby przywrócić poprawną klawiaturę, ale ty wolisz się męczyć i napinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
a ja 'mocniej, mocniej' to slysze jak konkretna laske spotykam a nie jakis pasztet z dyplomami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni z dziurą w skroni
tak ciężko jest rozlużnić zwieracze przed wydaleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
ja sie swoje nauczylem. Z wami jest tak jak z tej opowiesci gdzie plynie rybak i profesorek. profesorek pyta: fizyke znasz znasz? Rybak ze nie to profesorek mowi : 1/3 życia cie ominela. potem znowu pyta matematyke znasz? rybak ze nie to profesorek znowu ze 1/3 zycia go ominela. potem lodka tonie, trzeba wyskakiwac i rybak pyta: umiesz plywac? Profesorek mowi ze nie. Na to rybak: no to pol zycia cie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×