Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem rozbawiona po pachy :D

Maciej Kolinka - facet po 11 operacjach plastycznych hahaha

Polecane posty

boze...przed operacja przypominal moj ideal z rysow twarzy, byl zajebisty...a zrobil z siebie przecietnego, zwyczajnego, aseksualnego chloptasia ... :-O jednak ludzie maja najebane we lbie dazac do jakis idealow i przerabiajac siebie podczas gdy przed operacjami wygladali o niebo lepiej niz po...przyklad?koles z linka oraz M.Jackson(wczesniej extra fajny murzynek o slicznej buzce, potem- kosmita skrzyzowany z baba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstus
DEBIL. Tylko to przychodzi mi do głowy na określenie tego faceta i jego "filozofii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina199
omg :o wczesniej byl przecietny, ale dla kogos moglbyc przystjny, mogl zmienic tylko fryzure. Teraz? to jakies jaja - kojarzy mi sie z Zackiem Efronem dla malych dziewczynek . Ja bym nie spojrzala na niego , fatalna fruzyra, solarka, :o On chciał modelem zostać czy co ? to nierealne, albo ma sie ladny ksztalt twarzy albo nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem zee
jw aseksualna cipa, mam takiego w pracy , wczesnies 100 razy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie wie co znaczy geek
jak sie nie ma czym zaimponować (technikum hotelarskie + dziennikarstwo= kpina)idź se kurde nawet na profil ogólny czy humanistyczny w dobrym liceum to poznałbyś co to jest nauka a studia dziennikarstwo nieiwiele lepiej niż turystyka hahahaha. Co mnie obchodzi ,że jakiś frajer zrobiła sobie jakieś tam operacje plastyczne bo nie ma czym innym sie pochwalić żałosne pozdr informatyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie wie co znaczy geek
zrobił sorry ale mnie zamurowało po przeczytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża..
o bozee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty i te sweterki
załosne to jest dowartosciowywanie sie studiami informatycznymi. widocznie tez ci brakuje czegos, nie wiem, urody? kobiety? że na topiku o operacjach plastycznych podkreslasz swoje informatyczne wykształcenie? poza tym rozumiem ze studiowałes tez dziennikarstwo, ze wiesz jaki jest tam poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek no-life
to jeden z tych co uwaza ze informatyka to przyszlosc a reszta to ciemnota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednaak...
ludzie mają nasrane we łbach- tyle wam powiem ... żal mi tego faceta, wygląda strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygondlina-szpetnolica
Hej, odświeżam temat o Macieju KOLINCE. Uważam, że dobrze zrobił . Napisał na swojej stronie: "...Gdy doszedłem do siebie miałem popuchniętą i posiniaczoną twarz, wszystko mnie bolało. Spojrzałem w lustro i zobaczyłem w nim nie kogoś obcego, lecz samego siebie! Obcy był ten ktoś z dużym garbatym nosem, opadającymi powiekami i przeciętna twarzą. Po 10 operacjach plastycznych nareszcie poczułem się sobą..." Zobaczył w lustrze SAMEGO SIEBIE! Ja też nie mogę sie doczekać aż zobaczę siebie, prawdziwą siebie.A będzie to dopiero po operacji. Dlaczego ludzie są tak tępi, że nie rozumieją, że JESTEŚMY SOBĄ JEŚLI SAMI SIĘ POPRAWIMY/ ZAPROJEKTUJEMY a nie jeśli konformistycznie przyjmiemy to co nam się trafiło! Ludzie którzy się wyśmiewają z operacji plastycznych muszą być strasznie bezmyślni!!!! Ja jestem potwornie brzydka i nigdy tego nie zaakceptuję. Cieszę się, że żyję w czasach w których chirurgia plastyczna jest na tak wysokim poziomie. Popieram maćka i podziwiam, że spełnił swoje marzenie! Jest nonkonformistą - nie bał się prostaków porównujących go do Michaela Jacksona... Bardzo bym chciała żeby chirurgia plastyczna się upowszechniła ( i żeby staniała przy okazji). Ja jestem przegrana na starcie bo mam zjebany wygląd. Musiałabym być masochistką i idiotką żeby nie skorzystać z szansy na SZCZĘŚCIE o którym marzę od lat czyli z operacji! Ludzie ... (tu zwracam się do przeciwników operacji plast.) myślcie WŁASNĄ GŁOWĄ, analizujcie, zastanawiajcie się... zamiast powtarzać jak baranki jeden za drugim "operacja? hahah, jak Michael Jackson" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggl
Tez bym chcial zrobic kilka operacji ,ale mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygondlina-szpetnolica
no raczej się nie klika w linka który nawet nie ma rozszerzenia tylko same pauzy heheh A głuptasek rzucający linkiem nie ma już z czego żartować , że śmierć wymyśla? ehhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narmalna
O operacjach myślcie co chcecie...są blee ok, nie są blee ok, są do dupy ok. Ale dlaczego do cholery obrażacie człowieka, skoro go nie znacie!? Nie wiecie kim jest i co teraz robi...to że ktoś skorzystał z szansy "szczęścia"...Wam to się może nie podobać...ważne że jemu się podoba...i może "plastiku", pomyśl co gadasz...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze ze urodziłem sie normalny i zdrowy psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże,jakie
bzdury tu wypisują! Przeciez ten człowiek żyje i ma sie świetnie! Jest włascicelem, dużej, świetnie prosperującej firmy. Korzystałam z ich usług i miałam do czynienia bezpośrednio z nim. Człowiek wykształcony, na poziomie, z klasą. Większośc tych bredni o jego operacjach plastycznych jest tak samo prawdziwa jak to że nie żyje. fotomontarze, kwoty z kosmosu i wylicznie operacji, których nigdy nie miał. Powiedział mi, ze miał juz o to w warszawie proces z gazetą Fakt i wygrał. to nie jest zaden pustak czy prostak, byłam w szoku jak można przekłamac czyjs wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×