Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukamzdania

CZY KTOŚ ZNA SALON "AQUA BEAUTY" w krk???

Polecane posty

Gość szukamzdania

Szukam opinii na temat salonu urody "aqua beauty" w Krakowie. Mają dziś fajną ofertę na grouponie, ale nie wiem czy to dobry salon i czy warto wybrać się do nich na taki zabieg. Tzn czy mają dobry sprzęt i obsługe... Ktoś był juz u nich?? Ktoś coś słyszał? będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamzdania
nikt nie był?? nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.k
Hej. Byłam u nich, bo mieszkam obok na osiedlu i dostałam ulotkę. Mają bardzo fajne promocje, skorzystałam z zabiegu nawilżającego na twarz, peeling kawitacyjny miałam gratis. Sąsiadka była na masażu aromaterapeutycznym i była bardzo zadowolona. Pracują tam dwie bardzo sympatyczne dziewczyny. Wystrój salonu jest w klimacie morskim. Mają mikrodermabrazję diamentową za fajną cenę. Na jesień planują dużo ciekawych promocji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguleczka
Jeśli chodzi o kosmetykę to robiłam tam cały kpl henny wszystko oki na temat zabiegów nie wypowiem się bo jeszcze nie korzystałam ale muszę tu zareklamować Panią Klaudie jesli dobrze zapamietałam imię robi tipsy rewelacja super !!!!miesiąc czasu bez dotknięcia pilnikiem nic sie nie odkleja byłam już 2 razy umówiona jestem na 3 raz pieknie maluje na paznokciach warto skorzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikitiki78
A ja mam mega złe doświadczenia z nimi. Dostałam ten kupon, o którym mówisz na urodziny. Babki nie odbierały przez 3 dni telefonu i kiedy w końcu łaskawie ktoś odebrał, to się okazało, że termin jest za kilka tygodni. Umówiłam się, ale jakoś mam wrażenie, że taki salonik na końcu świata nie może być obstawiony aż tak. Po prostu nie chcą klientek z kuponami obsługiwać w godzinach, kiedy mogą wziąć klientki pełnopłatne. Zabiegi wykonane byle jak i w pośpiechu, miałam wrażenie, że oszczędzają na kosmetykach. No i ten "salon"... Chyba dawno nie widział odkurzacza. Ogólnie nie wybiorę się tam już drugi raz na pewno! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXMagdalena
Ja jestem bardzo zadowolona, paznokcie rewelacja i dużo promocji na kosmetyce. Warto odwiedzić dziewczyny bo są bardzo sympatyczne i profesjonalne!!! POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka27
skoro to dobre miejsce to warto je dodać do aplikacji na fejsie,którą widziałam, miejsca fit figury, i zostawić rekomendacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie przyjmuje teraz Pani Klaudia która robiła tipsy na Borkowskiej ?? bo salon zamknięty i nie wiem gdzie jej szukać a była superrr drugiej takiej nie znajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×