Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bellllla

obawy

Polecane posty

Gość Bellllla

Licze, ze micos doradzicie. A mam nastepujacy problemi watpliwosci. Cykl skonczyl mi sie 9.07. Trwal 32 dni. Wczesniej trwal zawsze 28 dni. Jakkolwiek dostalam okres, taki jak zawsze, z bolami menstruacyjnymi, dosyc mocny. Taki jak zawsze. Do ewentualnego zaplodnienia moglo dojsc 16.07.czyli w 7 dniu cyklu. Nie doszlo wtedy do zadego stosunku, ale preejakulat mogl sie dostac do mojej pochwy. Postanowilam czekac do konca cyklu. Nastepny okres zaczal sie znowu w 32 cyklu. W dniu okresu, mialam bole menstruacyjne, takie jak zawsze. Okres zaczal sie jak zaczal, czyli tak jak zawsze. W pierwszy dzien byl taki jak zawsze. Ale potem sie troche zmarwilam. Bo okres byl taki troszeczke lekki jak na moj normalny. Owszem mialam wrazenie, ze byly w nim strzepy tej blony i takie grudki. Ale glowy dac nie moge. A i jeszcze, w 29 czy 30 dniu cyklu zrobilam test i wyszedl wynik negatywny. Teraz nie wiem co mam sobie mysle. Naczytalam sie roznych rzeczy w internecie i zaczynam panikowac. Obecnie przebywam zagranica i nie mam jak wybrac sie do ginekologa. Myslicie, ze jestem w ciazy ? Nie chce byc w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×