Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja nie robilam ale dzisiaj kupilam test i juz mnie korcilo to ty myslisz tak jak ja ze to nie ten miesiac :) ale w nastepnym sie nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja w zeszłym cyklu kiedy było jakieś prawdopodobieństwo ciąży, choć teoretycznie mniejsze niż teraz wiedziałam, czułam od początku, że nic z tego, no i tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja dziś mogłam zrobić test, tak wyszło mi na net mama ;), ale zrobiłam, bo go jeszcze nie mam i nie zamierzałam dziś robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza a teraz jak czujesz?? Bo moje przeczucia to w buty sobie moge wlozyc(choc czuje ze zaszlam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
edzia---> A wróżką jesteś? ;). Chodzi ci o to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia niom tak :D w sumie w tym mies w dni plodne byl tylko raz sexik :D wiec nie ma co zeby sie udalo :D :D a pozatym nastawilam sie na przyszly miesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia, ciaza.., ja :D ktoras z nas musi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy ... chcialabym byc wrozka. tak chodzi mi o to plamienie ale jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
skoro wszystkie czekamy do 1.09 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a mnie nadal podbrzusze pobolew raz slabiej raz mocniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik89_wawa
jakbym miała regularny cykl to pół bidy :( nigdy nie wiem, kiedy dokładnie przyjdzie @ ani kiedy będzie jajeczkowanie, dlatego kalendarzyk i wyliczanie dni płodnych odpada. Wszystko jest na podst. obserwacji organizmu... w czasie PMS powiękaszają mi się piersi i są bardziej bolesne, do tego nerwówka - to pierwsza oznaka zbliżającej się @. Okres przewiduję parę minut "przed" bo strasznie zaczyna mnie boleć podbrzusze... jajeczkowanie tez wiem kiedy mam, ale wcześniej nie udało mi się wyliczyć, po prostu kłucie i wiem, że to ten czas... dni płodne/niepłodne odróżniam po wydzielinie... (płodne: dużo i przezroczysta, rozciągliwa, niepłodne: lekko biaława, mało i taka "suchsza") ot cała filozofia moja, niestety inaczej nie mogę... ze względu na dziwny cykl, raz 26-, raz 28- raz 31-dniowy :o a dwa razy w tym roku zdarzył się nawet jeden 42-dn i jeden 11-dniowy co mnie wprawiło w szok! :o gin powiedział, że wszystko jest w porządku i że po urodzeniu dziecka powinno się unormować, albo gdy zacznę stosować doustną antykoncepcję, czego na razie nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
czuję się że czekam na pierwszy dzień szkoły tzn. na 1 września :D, no której się musi udać nie ma to tamto ;), albo i którymś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ja czekam dokladnie do 1 jak nic nie bedzie to 2 zrobie test bo od pol roku mam bardzo regularny@ niemalze do godz ale wszystko wskazuje ze jednak @ przylezie 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dorota przylezie albo i nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ale mam tak dobrych humor i ciesze sie (tylko niby z czego) i tyle tych motyli w brzuchu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
ja z reguły mam dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nikt ci nie powie czy jestes czy nie jestes w ciazy z podanych przez ciebie objawow mozna wywnioskowac ciaze. Skoro wiesz kiedy mialas owu i kiedy sie przytulaliscie jak minal tydzien to moze idz na bete szybciej sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
/mysli/ pewno to na ten urlop tak sie ciesze, i nie mysle tym czy jestem czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
A robiła może któraś z Was kiedyś test z krwi? Tzn. póki co nie zamierzam, bo to według mnie i w moim przypadku fanaberia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dorota gdzie jedziesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia...wlasnie sie na to nastawiam tym bardziej ze to jest najlepszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×