Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
Lecę i ja, to zrobimy zlot wieczorkiem ;), nie mylić ze zlotem czarownic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dorota długo w sensie, że od potencjalnego zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy duzo piszecie hehe ja zdarzylam tylko zupke zrobic a tu juz tyle stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
pisałam tu kilka postów wczesniej. byłam pewna ze sie nie udało, nawet "zapisałam" sie na maj 2011, no a jednak :) beta w czwartek prawie 3000 :) jedyny objaw to bol piersi, ale to mam zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
morellla...> Gratuluję!, no widzisz a jednak :). A który cykl starań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morellllllaaaaaaaaaaaaaaa GRATULUJE!teraz pozostaje sie tylko cieszyc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
morelllaaa gratuluje :* ja gotuje i zerkam na was co jaki czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza.. a jak z temp.u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
To dobry znak ;), że już się jednej z Nas udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dorota---> Nie mierzyłam temperatury...Myślisz, że powinnam zmierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
mysle ze tak, ja nie mierze bo nie ma po co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
nie wiem, czy jest sens mierzyć, jak wcześniej nie mierzyłam, nie mam odniesienia...e poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to czekanie mnie wykonczy staram sie o tym nie myslec ale nie moge jak wy sobie radzicie z ta niepewnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ona..u mnie jest oki...az tak bardzo mi nie zalezy zeby "to" bylo juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
mi też nie zależy mocno już teraz...tylko po prostu chciałabym wiedzieć, bo w ciąży pewnych rzeczy nie można robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> Wiesz takie forum też nakręca ;), choć my to raczej wyluzowane kobitki jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
2 cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No to szybko Ci poszło :). A który to tydzień? Jakieś objawy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
no bardz szybko, sama byłam w szoku, myslałam, ze dluzej to potrwa :) właśnie nie mam zadnych mdłości itp. tylko te piersi, temp około 37 i czasami kreci mi sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aha. miałaś może plamienie implantacyjne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
nie właśnie nic takiego nie miałam, jakbym miała to byłabym prawie pewna że to ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
morella a jak myślisz który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllllaaaaaaaaaaaaaaa
6-ty ale miałam długie cykle, także wszystko troche przesuniete, ostatnia @ była 18 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale sie laski rozpisałyscie ;) Ja mam juz za soba cztery samoistne poronienia i ten czwarty raz byl dla mnie jak bym dostala czyms ciezkim w glowe :[ przezylam to strasznie ale podnioslam sie i uznalam ze mam w nosie i co ma byc to bedzie bo przez to wariactwo testowanie pare dni wczesniej [chyba dzieki temu wiem ze bylam w ciazy nie liczac ze cos w srodku mowilo ze sie udalo] i mimo widoku II na tescie przyjscie @ zaczelam caly za,l gniew, pretensje wyladowywac na moim mężu[jestesmy razem 10 lat ale slub wzielismy 4.06.10;)]. Wiem ze to nie jego wina i on rowniez przezywał na swoj sbosob to co sie dzialo ale i tak mialam pretensje ze mnie nie rozumie i nic go nie obchodzi to ze po raz kolejny stracilismy kruszynkę. Glupie prawda? Te czwarte poronienie gy juz przelknelam kolejny raz gorzki smak porazki uswiadomil mi ze przez "szalenstwo" aby zostac mama za wszelka cene przestawalam zauwazac ze moge stracic najukochansza osobe ktora mimo wielu przykrych slow wypowiedzianych prze ze mnie w zlosci byla przy mnie choc mogl odejsc bo przecież ile mozna znosic prawda??? Tez mierzylam temp. codziennie rano przed wstaniem z lozka [ wiem dzieki temu tyle ze to co pisza w necie nie zawsze musi byc prawda i aby na podstawie samych temp. stwierdzic ze jest ciaza w cale nie musi byc 37 stopni lub wiecej, a wszedzie praktycznie jest tak napisane. Jak cos to pytajcie ;)], wyliczalam dni plodne, sprawdzalam sluz czy odpowiedni, a jak tylko przypadaly dni plodne robilam wszystko aby doszlo do zblizenia i inne cuda wianki. Przez ten caly czas praktycznie nic innego mnie nie obchodzilo juz nie wspominajac o majatku jaki wydalam na testy ciazowe...... ;) Teraz kończy sie 9 cykl od kad staramy sie o dziecko i wiecie co ? To jest 1 cykl w ktorym wszystko bylo na totalnym luzie i spontanie i kochalam sie z mezem dla przyjemnosci, ktora zaczynała byc coraz rzadszym powodem zbliżeń..... Nie powiem ze nie zastanawiam sie czy sie udalo bo bym sklamala ale chyba przyzwyczailam sie ze @ przylazi co miesiac, jak nie teraz to moze nastepnym razem w koncu kiedys musi sie udac. I tak jak wczesniej kupowalam testy, robilam przed terminem i nie moglam sie oprzec aby nie wejsc do apteki[ raz zeby zobaczyc wczesniej czy sie udalo szukalam bobo test strumieniowy bo ma czułosc 10mlU a nie jak wszystkie 25mlU i znalalam w aptece kolo mojej pracy. Zaplacilam za niego prawie 20zl bo chcialam juz wiedziec czy sie udało, a ten sam w aptece kolo mojego domu kosztowal w promocji ok 7zl ;) i w drodze powrotnej z pracy tam tez musialam wejsc i kupic] to w tym cyklu mimo ze @ ma byc 2 wrzesnia nawet jednego nie kupilam i jak @ nie przyjdzie[w co watpie] to pod koniec tyg. moze kupie. Mozecie mnie uznac za wariatke i jezeli tak jest to bardzo przepraszam za to ze weszlam Wam w rozmowe, chcialam Wam tylko pokazac ze nie mozna dac sie zwariowac, doszukiwac sie najdrobniejszych objawow itd. Przy staraniach jedyne co pomaga to cierpliwosc i chlodne spojrzenie na cala sytuacje choc wiem ze nie latwo, warto wstrzymac sie kilka dni z testowaniem bo mimo II kresek moze[czego zadnej z Was slonca nie zycze] tak jak u mnie przyjsc @. Rozczarowanie i bol sa straszne a najgorsze w tym jest poczucie winy[choc nie sluszne bo samoistne poronienia sa spowodowane wadami genetycznymi plodu i nie jest to niczyja wina] czemu tak sie dzieje i czego nie zrobilam zeby uratowac ciaze.... Nasza psychika potrafi dzialac cuda i mimo super zdrowia obojga partnerow byc lepsza niz wszystkie srodki antykoncepcyjne uzyte razem, tylko dlatego ze para tak bardzo chce miec dziecko. A wiec luzne i pozytywne nastawienie to polowa sukcesu ;) Jeszcze raz przepraszam mam nadzieje ze nie macie mi za zle ze tak sie rozpisalam i nasmucilam o sobie.... Trzymam za kazda z Was kciuki i prosząc w czasie modlitwy do Tego na Górze aby Wam wszystkim udalo sie w koncu spełnić to Piękne Marzenie ❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Kamilla dzięki za cenny post :). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie ma za co i jeszcze raz przepraszam jezeli kogos nim urazilam, ale jest on napisany z dobrego serca bo nikt inny nie zrozumie co przezywa staraczka tak jak inna staraczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
A wiesz co jest u Ciebie przyczyną poronień? No najlepiej robić później test nawet tydzień, dwa po terminie okresu, no ale wiesz z drugiej strony, jak się czeka na pozytywny test, to chce się go zrobić, najszybciej kiedy wynik będzie wiarygodny, ale co ja Ci tu piszę sama doskonale o tym wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ten cykl rowniez zakonczy sie @ to moja gin zleci bardziej wnikliwe badania + monitoring, a podejzewa ze przyczyna jest stres a co za tym idzie podwyzszona prolaktyna :[ A co do testu to rozumiem i kazda z Was slonca zrobi jak bedzie uwazała ja tylko napisalam co u mnie dala ta niecierpliwosc bo nawet jak przed terminem test pokaze I to automatycznie dol i brak wiary ze sie udalo a jeszcze gorzej boli jak test pokaze II przed terminaem a w terminie przyjdzie @. Tutaj niczego nie przyspieszy sie niecierpliwoscia i uwazam ze lepiej jest jak bedzie sie milo zaskoczona niz nie milo rozczarowana. Jak macie jakies pytanka to piszcie postaram sie w miare mozliwosci i posiadanej wiedzy jakos pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×