Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
a ja mysle ze to raczej cos innego:) poprostu te co sie doczeklay to juz nie pisza, a te co dostaly @ narazie nie pisza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!!! Jak sie czuja ciezaarne??? I oczywscie te ktore nie zaciazyly?? Kiedy zaczynamy starania od nowa?? U mnie po staremu @ powoli mija 2 dzien dopiero ale w sumie jest luzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki ja czuje sie dobrze trochmnie cos kolonjajnikow boli ale to normalne w sumie o jeszcze nie jest bol zebym miala sie czym marwic a wy jak tam przygotowania do seksikow sa :) ? bo to juz nie dlugo i bede u niktorych dni plodne. i tez sie zastanawiam czemu te kobity nie pisza chyba juz zwatpily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dzisiaj w pracy :( lipa ale to ostatni dzien a potem juuz tylko bede odpoczywac :( do llekarza sie wybieram w przyszlym tygodniu bedzie to juz prawie 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggs
hej, ja czekam na to czy jestem w ciazy, dzis mam termin @ ale boje sie zrobic test, ogolnie od ponad tygodnia boli mnie podbrzusze jak na okres, ogolnie od paru dni czasem mnie zemdli, ale t o moze byc rowniez z powodu mojego oslabienia organizmu. Ale faszeruje sie aktualnie witaminkami -ferovit-(kwas foliowy, zelazo) - multi-tabs( zestaw witamin w tym tez kwas foliowy i zalazo, magnez,jod) do tego skrzypo vite. Mam anemie i na razie mysle ze jak bede brala wiecej zelaza niz zalecaja to i tak nie przedawkuje, bo mam spory niedobor. Ogolnie jesli jestem w ciazy to była po prostu wpadka. Ale nic, mysle ze do jutra z testem poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam test dzien spodziewanej miesiaczki i ucieszylam sie bo wyszly 2 kreseczki blade bo blade ale sa :) wiec mozesz sprobowac dzisiaj zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggs
edzia... troche wystraszona jestem z tym wszystkim i boje sie. Daje sobie czas do jutra, jak nie dostane @ to pojde po test i go zrobie. A co do objawow jeszcze mam nabrzmiale peirsi i sutki wrazliwe, no ale tu nie chodzi o objawy, ja po prostu to czuje ze wpadlismy. Bo dzis powinnam miec okres, a zazwyczaj mam jak w zegarku, takz.e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy niechcecie miec dzieci ja jestem miesiac w ciazy i nie odwrocilam bym czasu za zadne skarby a piersi to mnie tak bola ze zaraz wybuchna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggs
edzia.. ja nie mam nic przeciwko dziecku, ale ogolnie nie planowalismy ani sie nie staralismy, troche w sumie tez nie w czas, ale jesli sie okaze ze bede w ciazy bede szczesliwa, fakt troche klopotu mi to przyspozy, ale najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe a to teraz w ktorym tygodniu jestes? mialas jakies objawy przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 5 tygodniu :) objawow zadnych nie mialam dzien jak codzien pamietam tylko tyle ze jednego dnia to mnie jajnk bolaly i piersi mnie bola do dzisiaj ale przed okresem tez mnie bolaly takze dla mnie to zaden objaw a ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggs
no wlasnie w tym problem ze dopiero w styczniu bede miala 20. Coz jak okaze s ie ze jestem w ciazy to bym miala o tydzien mlodsza dzidzie, no ale na razie jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23 latka i juz raz mialam ciaze obumarla :( wiec troche juz przeszlam w tak mlodym wieku. takze glowa do gory i nic tylko sie cieszyc jak bedzie.teraz sie modle oto zeby dzidzia byla zdrowa i nic wiecej mi nie jest do szczescia potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggs
edzia wspolczuje ;(, ja tak samo ponad pol roku temu poronilam, potem sie okazało ze byla to pusta ciaza, do tej pory chodze co ok 1,5 msc na bete do szpitala czy ok wszystko, do tej pory wszystko bylo ok. Martwie sie co teraz bedzie, ale musze byc dobrej mysli, w sumie jeszcze nic nie jest przesądzone. Wlasnie po tabletkach zdecydowalismy sie na prezerwatywy, ale raz sie trafilo ze bylismy po imprezie , podpici nieco, no i kochalismy sie bez, z tym ze we mnie nie doszedł. Powaznie ci mowie, osobiscie zawsze uwazalam ze skoro facet w srodku nie dojdzie i nie ma dni plodnych to nie ma szans na ciaze, teraz jestem zaskoczona i dalej w to nie moge uwierzyc. Oczywiscie to byl tylko raz, w dni (pech chciał) płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !!!!!!!edzia____ tobie gratuluje z całego serca..... c ja bym dała zebym była w twoim stanie.... jakie to musi byc piękne..jak czuje sie pod sercem ze rosnie ci takie malenstwo wiec megggs____ nie martw sie jakos bedzie....jak okaze sie ze jestes to zobaczysz jaka bedziesz miała radosc potem.....wszysko bedzie dobrze... a ty edzia ile sie starałaś zanim zaszłas? miałam duze problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8pysia6 z pierwszym razm udalo mi sie do strzalu czyli jeden raz i bylo dzieciatko a teraz staraismy sie 2 miesiacre :) to w sumie tez szybko bardzo sie ciesze a ty ile sie starasz? meggs tobie tez wyrazy wsolczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia- to super ze jest wszystko w porzadku oby tak dalej zycze wszystkiego dobrego:) megggs- trzymaj sie i nie mysl poki co o ciazy ja z mezem wspolzylam pol roku przez stos przerywany i tez nie zdarzylo mi sie zajsc wszystko bedzie git, ale jak chcesz t ozycze 2 kreseczek:) 8pysia6 - jak sie staracie o dzidziusia t owam sie uda:) Trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie odzywam się, bo chociaż w weekend nie siedzę dużo przy kompie ;). Monia a jednak masz okres, trochę mnie to zaskoczyło, tak samo jak chyba Ciebie to że ja dostałam ;). Jak sie macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop niestety. ten bol ktory mialam jak myslałam ze to zagniezdzenie to wychodzi na to ze byla to owulacja. Tylko mysle ze moj maz nie bedie chcial sie ju starac o dzidziusia:( a tak po za ty jest wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim do okołaa mowi ze mogło by juz byc drugie dziecko a mi mowi ze nie chce drugiego:(wiec albo cud albo moja cora bedzie jedynaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jak juz to chce za kilka lat a ja za kilka lat juz nie bede chciala juz bede miala prace i nie chce jej przerywac. Bym sie chciala odchudzac ale nie chce pozniej znow przytyc przez ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a wcześniej tak mówił, czy tylko teraz jak się nie udało? Wiesz poniekąd go rozumiem, bo wasze dziecko ma dopiero 2 lata, choć dobrze jak jest w miarę mała różnica wieku między dziećmi, ale też nie każdy czuje się na siłach mieć dwoje małych bajtli w domu...Ale spokojnie. Za kilka lat nie wiesz co będzie, nie ma co pisać że nie będziesz na pewno chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam :*:*:* jak tam dziewczynki dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez go rozumiem ale ........ a w sumie czas pokaze co bedzie. Nie jakis rok temu mowił ze jak Klaudia bedzie miala dwa lata a teraz ze nie. A trudno jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×