Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
monia w sumie to ja cie rozumiem tez chcilabym miec dzieci w takim odstepie wieku, "odchowac" jak to sie mowi a potem isc do pracy i zajac sie kariera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że musisz dać mu czas... A co do mnie to parę rzeczy sobie przemyślałam i chyba nie ma sensu tak, jak to mówi moja koleżanka starać się tak nie na serio...Bo i tak myślę, czy jestem, czy nie w ciąży...Więc albo zacznę się niebawem poważnie strać, a więc seks co 2 dni w dni płodne, albo odpuszczę w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
u nas mozna 2,5 roku byc na urlopie maciezynskim i dostajesz chyba jakies 70% pensji, wiec lepiej dziecko po dziecku, posiedzisz te 5-6 lat w domu z dziecmi bez stersu a potem praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz roznie to jest heh poczekam moze jeszcze zmieni zdanie. Jak z nim o tym rozmiawialam to wyjasnilam mu dlaczego chce teraz 2. Ma poprostu inne zdanie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaza u nas tez nie jest trak ze na serio tylko ja licze co miesiac ze sie uda ale poki co nie udaje sie. To moze zacznijcie wspolzyc co 2 dzien i jak nei wyjdzie to dopiero sie zaczniecie starac albo to odłozycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
monia...moze Twoj maz ma obawy ze finansowo nie dacie rady i dlatego chce to odlozyc na za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a mi sie cos chyba z @ zaczyna mieszac jest krotszy o 1 dzien (skonczyl sie wczoraj) i byl slabszy niz zazwyczaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak ale pozniej tez nie bedzie..Popatrzcie: pojde teraz do pracy za jakis rok czy ile zajde w ciaze i bede pracowala lub nie wyjdzie w praniu po porodzie znow 6 m-cy w domu z dzieckiem a poniej trzeba do pracy. A co z dzieckiem?? A teraz jakbym byla w ciazy to siostra by mnie zatrudnila jako kosmetyczke (juz pracowalam w ty mzawodzie) i spokojnie nie mialabym sie o co martwic w 3 m-cu ciazy bym poszla na L4 a pozniej maciezynski zasilek i pozniej do pracy. Co wy byscie wybraly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
am wczesniej ze wg mnie najlepiej w ciagu 5-6 lat miec juz odchowana 2 dzieci i isc spokojnie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
pisalam....(na poczatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a w sumie to dlaczego twoj maz woli 2 ciaze przelozyc na za kilka lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to nie wiem bo jak zaczynam rozmowe to ucina albo zmienia temat. Wczoraj jak dostalam @ i sie przy nim popłakałam t opowiedzial zebym nie robila kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on kazdemu powtarza ze juz by moglo byc , a ja sobie wtedy mysle ze samo sie nei zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
monia..tez to znam, moj mial jakies pol roku temu tak samo, nie chcial rozmawaic wogole na ten temat, jak ktos sie pytak kiedy bedzie dzidzi odpowiadal ze za jakis rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
...kiedys nie wytrzymalam i powiedzilam za bedzie dzidzi jak sobie je sama zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
zrobilo sie mu glopio bo to przy jego koledze powiedzilam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a kolega do niego jak chcesz miec dzieci to zacznij nad nimi pracowac :d bo ci zona pojdzie w bok :D :D i jakis tydzien po maz powli zaczynal pracowac nad dzidzi D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
tzn czesciej konczyl we mnie:D a ze nie zadarzalo sie to mu w dni plodne to nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ta monia na ambicje :d wiesz jak poskutkowalo :D :D potem z kazdym tyg bylo lepiej :D a od 3 mies jest zawsze zdziwiony ze @ przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wazne że wogóle zaczał. To dobrze ze ci sie tak udało ja tego nie moge zrobic dlatego ze jedno juz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
tacy sa juz faceci musze dojzec :D i przemyslec(myslenie im przychodzi ciezko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×