Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorota zrob dla swietego spokoju nie zyj w niepewnosci.:) A nop nagle zmienil zdanie nie wiem nigdy facetow nie rozumialam i chyba nie chce wiedziec czym sie kieruja w zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...tyle ze ja sie czuje jak przed @ brzuch mnie bolal przed w tarkcie tyle ze mocniej i po nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony jest okres nie ma ciazy i nie mysl o pojedynczych przypadkach. A jaki to podstep bo ja pomysłow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie spoznil okres prawie 5 dni jest bezbolesny bez humorów jak co miesiac pred i trwal tylko 3 dni i nie byl obfity ale nie mysle ze jestem w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota dla mnei mozesz byc w ciazy bede sie cieszyla razem z toba, ale chyba sama wiesz ze szkoda kasy na test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza my w ty msamym czasie mialysmy niby zagniezdzenie tylko u mnie bol zwiastywal owulacje a u ciebie podejrzewam ze jajo sie nie utrzymało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zalezy jak i kto postrzega mocne krwawienie jeszcze ze skrzepami bo to roznie ludzie sobie interpretuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego poza tym, że nie wiem, czy w tym cyklu już starania będą, to chce też zobaczyć jaki będzie ten cykl, bo ostatnio sa nieco inne i niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu...no i lekarz oczywiście obowiązkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje zawsze jak chce sie dziecka to idzie sie do lekarza on kieruje na badania i mowi czy juz czy trzeba sie troszke podleczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach moze poprostu sie mialy zmienic i niczego nie zwiastuja ani zlej ani dobrej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możliwe...ale wiesz jak to jest niby ok, ale czasem z cyklu na cykl mogą być duże zmiany...a jak bym zaszła to po jakiś badaniach wcześniej chociaż na początku bym miała w miarę psychiczny spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dziewczyna brata mojego męża zapytała mnie, czy planujemy, bo oni będą mieli w lutym...że fajnie by było dwoje dzieci w tym samym wieku w rodzinie...no fajnie, lubię ją, nie wiedziałam co jej powiedzieć, w sumie powiedziałam prawdę, że tak tera już, to nie planujemy, bo do tej pory tak było, ale nie mówiłam jej już szczegółów, że teraz się nie udało...bo wiecie jak to jest, on nie jest jakąś plotkara, ale coś nieopatrznie powie przy teściowej, czy do brata męża i się rozejdzie po rodzinie i jeszcze z Nas zrobią, że nie możemy mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×