Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie ma co mowic o takich sprawach rodzinie powie sie im jak bedziecie w ciazy i bez zbednych tłumaczen. A to dobrze bo ponoc jak sie ma cos z tarczyca to dzieci nie mozna miec cos tak słyszalam. Jak masz dobry to git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak się ma duże odchylenia od normy TSH, to wtedy są problemy...wiesz nie chciałam coś jej ściemniać, albo na odczepne powiedzieć, że kiedyś będzie, bo rozmawiamy szczerze, ale tez o każdym cyklu starań nie zmierzam informować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według kalkulatora na net mama wychodzi mi, że dopiero w pt będę miała płodne, a intuicyjnie jakoś nie wydaje mi się że dopiero za 5 dni, myślę że wcześniej, bo cholera nie wiem jak liczyć te cykle, teraz mi się zdaje, że powinnam go liczyć od 30, a nie od 1 wrz, bo wtedy już w śr bym miała płodne, według mnie bardziej prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i slusznie . Ja ostatnio siostrze powiedzialam ze chyba zostanie 2 raz ciocia to popatrzyla na mnie z pod byka i powiedziala a co ty matka polka jestes. A jak dostałam@ i powiedzialam ze jednak nie bedzie to ona na to z usmiechem no i dobrze. Ciesz sie ze ciebie tak nie traktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sugeruj sie kalkulatorami tylko patrz na śluz jak bedzie płodny to wtedy zacznij, ja mialam zaczac tak robic w tym cyklu ale nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przejmuj sie. Domyslam sie ze moze ciebie to wkurzac ale z drugiej strony niech sobie mysla co chca to wasza rodzinka i to wy decydujecie kiedy macie dziecko a kiedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze kup sobie olejek z wiesiołka podobno pomaga albo jak pojdziesz do lekarza to moze on ci cos poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak. Głowa do góry teraz na bank wam sie uda 3mam kciuki chociaz nie potrzebnie ale trzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×