Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a mi leci krew z nosa nie tak duzo ale nie wem od czego to pierwszy raz mi krew z nosa leci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez nie ale nie przemeczylam sie bo niedawno z lozka wstalam moze jakas zylka pekla i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zwonilam do kolezanki o nr tel do jej ginekologa bo tutaj jeszcze w sumie o lekarza nie bylam zawsze w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze dorota bo musisz sie dowiedziec od czego masz te uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie napewno da ci jakies globulki lub tabletki i przejdzie napewno to nic powaznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika25 nie nie dostalam cisza narazie jutro zrobie test i zobaczymy ale pewnie u mnie i tak jedna krecha wyjdzie bo tak zawsze jest:/ az mi sie po nocach to sni juz kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!!! Jak wam dzionek leci?? Mi nawet spokojnie z mala na dworze do tej pory bylam:) Moze to dziwne ale przez to ze mooj M nie chce dziecka mam dystans do niego cały czas tylko sluzbowo nawet buziaki. Nie chce tak ale jakos tak dziwnie jest jak on siedzi w domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie boj sie to przeziez nie wyrok jak nie ten cykl to nastepny ale musisz myslec pozytywnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tylko ile jeszcze tej cierpliwosci mozna miec na sama mysl o jednej kresce mi sie plakac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×