Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wlasnie tez czytalam o tym zagniezdzeniu sie zarodka- wsyztsko sie 'niby' zgadza. bo sama sie dziwie ze niby te kropelki na wkladce byly a okresu nie ma. cykle mam regularne 32 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak pozno znalazlam ten watek. teraz ide w kimono bo jutro rano do pracy. odezwe sie jutro. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos daje rade dobrze ze jutro sie juz wszytsko wyjasni przed chwila mi sie w glowie zakrecilo ale doslownie tak przez 2 sekundy mi zawirowalo jak bede 2 kreseczki to bede ze szczescia chyba do nieba skakala a jak jedna to zaczne brac luteine na wywyolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona... :o milam do kumpeli zadzwonic po nr i umowic sie na wizyte :o zapomilam! bede musiala to jutro do poludnia zalatwic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez tak mysli ale on to tak mysli co miesiac za to ja mocno w to watpie nie wiem dlaczego ale wole sie mile zaskoczyc niz niemile rozczarowac jutro bede wszytsko wiedziala i odrazu wam napisze jak narazie latam co chwile do kibelka ipatrze czy okresu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona... :D w austrii :D nie chodzilam tu nigdy do lekarza i nie orientuje sie gdzie jacy sa :D szukalam w internecie polskich ginekologow ale tych co znalazlam maja bardzo zla opinie. Kolezanka jest w 7 mies ciazy i ma lekarza ktory ja od poczatku ciazy prowadzi wiec tez sie do niego wybiore w dodatku ze to polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...tez mysle zeby dac sobie na jakis czas spokoj...na kilka mies :o bo inaczej to chyba zwariowac bede trzeba :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dorota ale cie wywialo daleko:D ciaza mysle ze jeszcze w tym miesiacu bedziecie sie na nowo strarac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ten cykl jeszzce... ale juz takiej konkretnej pracy:D :D a jezeli nic z tego nie wyjdzie to robie przerwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza tacy sa faceci moj na poczatku to jak uslyszal o dziecku to szok on tatusiem ale sie oswoil z ta mysla i juz nie moze sie doczekac kiedy nam sie uda dzisiaj jak mu powiedzialam ze mnie brzuch boli ze pewnie zaraz okres dostane to sie taki smutny zrobil ze az mi go zal bylo:P evika25-objawy mamy podobne a ty dokladniej kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...uplawow w sumie nie mam cos tam czuje ale nie tak jakbylo mies temu po @ A brzuch boli lekko jak na @ czasem tez kluje po lewej stronie :o Czuje sie jakbym miala dostac @ a dopiero co mi sie skonczyl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×