Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

gin i tak nic nie wykryje poczekam i zobacze co bedzie po luteinie dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele koncze brac luteine jak sie po niej nie pojawi to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz, nie martw się, jak nie teraz, to później. masz dobry plan poczekaj jeszcze na okres, a jak nie to w ndz zrób drugi test...A i wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) Co tam u was baby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A leci jakos nawet mi humor dopisuje :D :D Dalej sie czuje ja przed @ i jeszcze mnie krzyz boli :D :D ale daje rade :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama przezywalam oczekiwanie na dwie kreski jednej z was... wkurza mnie to ze teraz tak ciezko zajsc :( a ja dalej cisza..... jeszcze 2 dni......oby nie było @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz napisal ze jedzie do domu <jupi>.... normalnie to tylko na weekend... ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od grudnia do czerwaca usilnie chcialam miec dziecko- non stop o tym myslalm. przegladalam buciki ciuszki, ktore byly dla mojego aniolka. w zasadzie od miesiac sie nie staram myslec - bedzie co bedzie. ale zbliza sie termin @ i nie ma chwili zebym o tym nie myslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki obiecuje ze wszystkie sie doczekacie 2 kresek tylko trzeba troche poczekac jak nie teraz to nastepnym razem na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za trzymanie kciukow, ja wam rowniez kobitki zycze ujzenia dwoch kreseczek! trzeba jakos podniesc przyrost naturalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnei w sumie nic nowego tylko @ sie w koncu skonczyla:D a dalej czekam na zmiane zdania mojego M:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×