Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiem ze mozna przez przerywanca ale juz od jakiegos czasu nie wychodzi. Ciaza moze on tez jeszcze niezdecydowany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem co to za wpadka kontrolowana. Jest romantyczny wieczor i chwila zapomnienia i wpadka albo swiadomie spontan i to juz nie jest wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no :D :D a ja jestem tego przykladem przez ponad 3 lata nie zaszlam :D to chyba nie jest tak latwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no śmieje się z tej wpadki kontrolowanej w małżeństwie...chodzi mi o to, że kilka razy nie mieliśmy gumki i mogłam zajść...ale powiem wam, ze wyjątkowo twardzi w tej kwestii byliśmy, niby przed ślubem bez gumki nie było przez kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde boje sie powiedziec ale chyba nie jest na tyle głupi zeby tak myslec hehe a moze...... nikt nie wie co im w glowach siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak sobie mysle w czerwcu mamy 2 wesela i chya do czerwca wrzuce na luzzz albo w czerwcu zaczne z nim "walczyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawde mowiac, my sie smiejemy z naszych M, ja wczoraj rozmawaial z kolezanka( pochodzi z gdzies tam rosja) ma 24 lata i nigdy nie slyszala o dniach plodnych i nieplodnych :o dopiero jej tlumaczylam a ona takie oczy wywalila ze szok. A dziewczyna nie jest glopia mieszka tu i studiuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(placz) wiem ale to jedyna opcja zebym przestala o tym myslec i łudzić sie ze moj M sie zgodzi na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kłamac to my a nie nas zrobisz test pewnei jak tylko wstaniesz (ja bym tak zrobila):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tzrymamy kciuki zeby wam sie udalo jak nie teraz (szkoda) to moze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×