Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a w sumie u mnie nic nowego co bylo to juz wam napisalam a w sobote czeka mnie calonocna impreza :D i niemoge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym roku mieliśmy dwa wesela i nie byliśmy na żadnym, aż dziwne, bo z reguły chodzimy na każde...pierwsze to było u męża kolegi ze studiów, ale nie chciało się nam jechać, bo nikogo byśmy tam nie znali, a ta para też nie była w u nas, a drugie to trochę wymuszone, bo kolega męża z pracy, prawie go nie zna, poza tym mąż nie chciał się spotkać z szefem na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to 30 mojej siostry chlopaka:) ja tez bym nie szla na takie wesela jak wasze:) my mamy za rok w czerwcu 2 moje dwie dobre kolezanki biora slub oczywiscie nie razem:D a 3 w lipcu kuzyn mojego m:) zabaw a zabaw nas czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to my na to 3 nie bedziemy jechac bo bedzie daleko od domu bo az 250 km i tez oprocz kuzyna i jego garstki rodziny nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez bedzieciem ieli sie gdzie pobawic w przyszlym roku. a widzisz on mmial robic 30 w sobote 25 tylko ze wtedy moja Klaudusia miala 2 urodzinki i zrozumiale jest ze i my i moja siostra bysmy nie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg. temu byłam na imieninach u kuzynki, było ze 25 osób, ma duży dom, więc luz...ale wiesz towarzystwo różne, kuzynka starsza od nas, więc ludzie z reguły ok. 35 lat, więc oni to już tak nie bardzo, żeby tak się obcymi spoufalać, więc było dość drętwo, dopóki ja z mężem nie zaczęłam tańczyć i rozkręciliśmy towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) jeszcze tylko około 9 dni do nowej owulki u mnie i nowe wspaniałe staranka :-) i może tym razem się uda :-) dziewczyny 3mam kciuki za Was :-) :-) miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to my mamy znajomych tez malzenstwo i czesto ich zapraszamy do siebie oni przychodza ale w sumie jeszcze ani razu nas nie zaprosili mnie w sumie to nie przeszkadza ale nastepnym razem narzucac sie nei bedziemy zeby przychodzili do nas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja sobie tłumacze ze moze nie lubia jak u nich w domu jest wiecej ludzi niz tylko oni sami wiec to zrozumiale............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja tez nie przyjmuję w domu ;) takich dalszych znajomych, po prostu nie lubię...spotykam się z nimi na mieście, a często kontakt przez net mi wystarcza. ale wiesz jeśli chodzi o bliższych znajomych, to dla mnie naturalne jest, że przychodzą czasem do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez o takich blizszych mowie ale w sumie kazdy ma swoje upodobania i robi jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie!!!!!! Jak tam od samego ranka zycie wam uplywa?? Bo mi w ciszy czekam az moja mala wstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×