Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ciaza nie tym razem to nastepnym sie uda :) moze jakis sters mialas i ci sie przesunal @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie martwcie sie za kilka dni ja tez bede troche smutna:( to posmucimy sie razem chyba ze wam juz przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to, że nie miałam stresu, nie raz miałam duże stresy, miałam duże zmiany stref klimatycznych i zawsze było o czasie! wiem wiem, że organizm, to nie maszyna, ale opóźnienie było minimalne, ale jednak to mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mam do ciebie pytanie czy bolalo cie w czasie ciazy kolo jajnikow tylko trocge wyzej tak jak by nerki ?? niewiem jak ci to wytlumaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem nastepny cykl moze bedzie bardziej owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia mnie bolała jedna nerka tak jakby mnie tam ktos kopnał i lekarz mnie poinformowal ze dzidzius sie tak ulozyl i dlatego boli ale nie weim dokladnie jak to jest u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie płaczę ;). Tylko głośno myślę. Jak pisałam wiele razy zupełnie się na ten cykl nie nastawiałam do póki nie zauważyłam, że mi się opóźnia, choć realnie nie powinnam tego minimalnego opóźnienia już tak brać do siebie, tylko poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy... w sumie to spoznil cie sie tylko 2 dni a nie 10 naprzyklad takze nie ma co sie zastanawiac jak ja bym miala takie okresy jak ty to bym skakala z radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie edzia ma racje tez bym chciala takie regularne miec a nie raz 27 pozniej 31 a teraz nawet nie wei mkiedy bedzie wiec czekam od 1 bo tak powinien najkrotszy przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ale u mnie to nie za wczesnie zeby sie tam ta fasolka tak rozgoscila :) ? nie wiem ale wiesz nie boli mnie caly czas na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego mowie ze nie wiem jak jest u ciebie ja tki bol mialam w 10 tyg po 3 tyg pozniej dowiedzialam sie ze chlopka bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja niby jestem w 9 tygodniu ale jedni mowia ze to 8 a drudzy ze 9 wiec sama juz nie wiem :) mam nadzieje ze to normalne za pare di lece do polski to sie dowiem chyba ze mnie bedzie tak bolalo ze nie wytrzymam to pojdetutaj do lekarza ciaza czy... wiem ze mi sie szybko udalo bo pierwsze nie narodzone dziecko udalo sie za pierwszym razem a to udalo sie nam za 2 razem :) a dlaczego wolalabym miec regularne bo jak bym gdzies miala wyjsc to zebym sie nie stresowala ze wlasnie dzisiaj dostane :) a tak to czekasz i czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ciaza czy... sa plusy regularnosci okresu :) a moze masz jakies imie albo pseudo zebysmy do ciebie nie pisaly ciaza czy... tylko jakos inaczej tak oficjalniej hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi napewno to strasznie przezylas :( a mozna wiedziec dlaczego tak sie stalo ja bym chyba umarla z tesknoty niewiem jak bym sobie poradzila a ty widze jestes silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze monia nie chcesz o tym pisac to zrozumiem ja stracilam dziecko ale w 13 tygodniu a ty urodzilas i zylo jeszcze 4 miesiace straszna tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przezylam to i to bardzo minelo juz 3,5 roku wiec daje rade. Lekarz na usg nie zobaczyl nie zmierzy przede wszystkim serduszka po porodzie okazalo sie ze mial niedorozwinieta lewa komore serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy... nie zalamuj sie napewno sie kiedys uda wiesz w tym miesiacu kochajcie sie codsziennie w dni plodne i napewno sie uda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×