Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nop mozesz jutro ale jak nigdy ci sie nie spoznial to na upartego mooglabys dzis zrobic ale w sumie to nie ma takiej potrzeby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza trzymam kciuki żeby jutro na teście były upragnione dwie :-) monia i u Ciebie za parę dni tez :-) ja za jakiś tydzień zaczynam staranka :-) zaraz jadę ostatni raz szukać sukienki, jak nie znajdę idę w starej :-) dlaczego kobiety móiwą o sukience:"stara" jesli tylko raz w niej gdzieś były ? :-) :-) :-) z zaciśniętymi kciukami jadę na miacho :-) do potem dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko dziekuje bardzo za kciuki ja mam nadzieje ze nei dostane@. Szukaj sukni a stara tez jest dobra wie mpo sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja wlasnie wstalam zjadlam sniadnie i ogladam tv trzymam kciuki za wasze testy ktore pewnie niebawem zrobicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc edzia!!!!! no nie wiadomo czy zrobimy?? ja dopiero czekam od jutra a ciaza cosik pisze ze dostalla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski! ja jestem troche podlamana wczoraj na usg wyszlo ze znow mam pecherze male torbiele ehhh dzis mam 15 dc i robilam test owulacyjny i owulacji nie ma zrobaczymy w sobote ehhh ja mam juz dosyc wczoraj powiedzialam mojemu ze ja juz nie mam sily i juz nie chce dziecka to za duzo na mnie i jeszcze na dodatek stluczke mialam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ciaza poczekamy zobaczymy miejmy nadzieje ze to tylko plamienie w dniu spodziewanego@ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej onaxyz no to widze ze ladnego pecha masz dzisiaj ale nie martw sie napewno wszysto bedzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no roznie bywa, ale jak mowisz ze dostalas to ppewnei masz racje. Nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×