Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja w zeszlym cyklu tak mialam jak dostalam @ to poczulam pustke w sobie edzia teraz jestes w ciazy to dbaj o siebie duzo odpoczywaj a bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy.. juz nie mysl o tym tylko pomysl o niku :) pasowalo by do ciebie moze migotka ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiedzialam ze umrze jak lerzalam z nim w szpitalu na kardiochirurgii to lekarze mi powiedzieli zebym nie wiazala z nim przyszlosci ale to sie ak nie da pomimo tego ze czlowiek sie bardzo stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mam taka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale i tak sie denerwuje staram sie duzo odpoczywac a co dzisiaj macie naobiad kobitki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia bedzie dobrze a jak bedziesz w Polsce u lekarza popros zeby zrobil echo serca dziecka i nie bedziesz miala takich klopotow jak ja. Ja mam dzis sosik z kasza dla meza a dla mnie i malej sosik z ryzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego migotka? :D. Edzie nic specjalnego nie gotuję, ja na codzień rzadko robię obiady ;). Raczej ciepłe kolacje, bo mój mąż wraca nie wcześniej niż ok. 18.30, a najczęściej około 20...je obiady w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na obaid mam karczek :) w cebuli oczywiscie robie to dla meza bo ja nie mam ochoty na miesa juz mnie naciaga jak o tym pisze bbblllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz monia a ja jakos nie mam ochoty ale ten twoj ryz to bym zjadla moze sie zamienimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie mysle czasami ze wazne ze dla malej mam ja i tak rzadko jadam a moj m sobie nieraz sam cosik robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to powiem Wam trochę celowo nie bawię się w obiadki codziennie ;), nie chce żeby mnie mąż postrzegał tylko przez pryzmat tego, oczywiście czasem coś ugotuje, ostatnio np. galaretkę z kurczaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez lubi, ale bez przesady...jak miałam krótką fazę częstego gotowania ;), to mówił że, to zbędne, woli jak zajmę się czymś, co mnie intelektualnie rozwija ;). Czasem coś upiekę, ugotuję, bo lubię, ale nie aż tak żeby codziennie coś wymyślać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wypijemy razem;) evika we wczesnej ciazy mozna tylko od 6m-ca nie wpuszcza cie na poklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc evika co do latania to moja pani ginekolog mi powiedzial ze jak nie mam zadnych plamien to nie ma zastrzezen i tu mi tez tak powiedzieli :) monia dobra to robimy zamiane ja uwielbia jedzenia dla dzieci a o kaszce to juz nie powiem :) mniam mniam ja wlasnie wstawilam karczek do piekarnika nawet ladnie pachne czujecie ?? ja tez uwielbiam gotowac dla mojego meza chociaz teraz to mis ie nie chce bo nie mam sily a wiecie co musze si do czegos przyznac ja jeszcze paraduje w pizamie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja lece panienki bo mnie spanie lapie odezwe sie popoludniu lub wieczorkiem:) Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×