Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ja zaraz bede przezywac moja chwile prawdy mam ochte na sok jablkowy i sbie go nalalam i wypije oczywiscie ale ostatnio jablak wymiotowala wiec zobaczymy teraz ja tez zmykam bo ide garnki myc pranie powiesic i ziemniaki naobierac moze bede pozniej pa pa pa buizole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według waszych sugestii stałam się migotką ;). To pisałam ja była ciąża czy nie ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nie myśl o żadnych poronieniach...szczerze mówiąc odradziła bym Ci forum chociaż jeszcze przez kilka tygodni, a już na pewno nie czytaj o jakiś komplikacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki a wy dalej plotkujecie?? evika nie czytaj postow ani innych gazet itp. na temat poronien bo oszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-), ide jednak w " starej" kiecuszce :-), panno migotko więc jednak przyszła @? no nic niedługo przed nami nowe staranka:-) monia a Ty w weekend masz dostac? evika jak się masz śpioszku :P? idę na zakupy teraz znów jedzeniowe tym razem :-) pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
bąblinka stara jest najlepsza ;). No przyszedł okres, o dziwo spóźniony, jeszcze się nie rozkręcił, ale u mnie, to standard, że się rozkręci później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co niby @ma byc w weekend albo 2 dni po a ja mam handre bezbolesne krotkie skurcze w dole brzucha i mam wrazenie ze juz dostalam jakis smutek we mnie siedzi jestem zmeczona glowe mam ciezka i wogóle nijak sie czuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj monia, a ja jestem pewna, że dwa ostatnie cykle miałam inne niż wcześniej, no ale kto powiedział, że zawsze ma być tak samo :D. Naprawdę dziwne wczoraj było to kłucie, nie zwracam na takie rzeczy uwagi, ale to jakieś wyjątkowe było i co i nic, fałszywy alarm :D, także na prawdę lepiej nic nie analizować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sumie to az tak tego nie analizuje i jestem pewna ze @ przyjdzie tylko nie wiem kiedy:( i to mnie tak wkurza:( Migotka jak ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oczywiście, ze nam się uda w całkiem niedalekiej przyszłości zapewne :-), może nawet już wkrótce, a monia może Tobie już teraz :-) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!!!!! Co tam kobitki slychac?? ciaza rozkrecil sie @czy jeszcze nie ?? A ciezarne i nieciezarne jak sie czuja?? :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity :) jak tam u was ?? MIGOTKA slicznie wiedzialam ze ci sie spodoba :) ciesze sie ❤️ u mnie dzisiaj taka brzydka pogoda ze masakra sama mgla nic nie widac :( nic tylko spac a dzisaij na obiad moj M zazyczyl sobie placki ziemniaczane no w sumie ja nie mam nic przeciwko :) monia trzymam za ciebie kciuki :) 🌻 evika a ty masz myslec pozytywnie a nie jakies tam poronienia ci w glowie co ma byc to i tak bedzie a treba myslec dobrze bablinka ja tez mam wesele ale 9 pazdziernika i ja mysle ze jednak kupie nowa a nie pojde w 'starej' :) bo jestem staroscina wiec musze jakos wygldac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapraszam zapraszam evelka tylko az do Norwegii :) to wiedze ze masz jakies zaparcia powinnas isc z tym do lekarz ja na szczescie co do tego to nie mam problemu :) ale za to czuje sie codziennie zle taka jakis slaba i zmeczona i oczywiscie mldlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika powiem ci tak ze w pierwszej ciazy mialam gorsze bo wymiotowalam a teraz mam tylko mldlosci czasami sie sie zdarzy wrocic ale bardzo zadko ale mdli mnie cALY dzien :( wiem tylko tyle ze moj dzidzia w brzuszku jablek nie lubi a ja wrecz przeciwnie uwielbiam.a co do zaparc to polecam kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by kefir nie pomogl to jak lubisz to wypij wode z ogorkow kiszonych (ja nie przepadam) no wiesz mldlosci nie sie sa za fajne ale juz z tym nic nie zrobimy tak musi byc :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×