Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no nie to jest nie powazne a nie chcesz testu jeszcze zzrobic. Wiesz jak czekałam na ciaze z corka to 2 razy w tyg testy robilam wiem ze to głupie. Nie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakbys byla teraz w ciazy to chodzby on chcial to tego nie zobaczy nei ma mozliwosci, dlaczego twierdzisz ze nei jestes skad to mozesz wiedziec???? Szukaj nowego gina i idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wczoraj dzwonilam do swojego gina to powiedzial ze pecherzyk pewnie zobaczy ale serduszka jeszcze nie a kto wie kiedy ty mialas owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...bo mnie tak wqrwila tym tekstem......zachowywac sie jak w ciazy......ze wmawiam sobie ze wlasnie nie jestem bo inaczej zwariuje:o w piatek moj m pojdzie do ogolnego po skierow. na krew moczi itd i pewno w poniedz. rano bede robic no chyba ze jeszcze w tym tyg pojde poprostu do szpitala :P.....co do gina to moj m juz wczoraj szukal w necie ..on zna dobrego gina tyle ze on ma prywatna klinike a mnie na nia nie stac :P ale moze po znajomosci o ile zapamietal mojego m cos taniej bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem kiedy i czy wogole byla owulka...wiesz najdziwniejsze bylo ze od 29dc bolal mnie brzuch jak na okres tylko o wiel slabiej a po kilku dniachprzestalo i nic nie boli no procz moich syskow bo one ostatnio co cale cykle bola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zachowuj sie normalnie ale nie pij odżywiaj sie o to mogło mu chodzic a przede wszystkim sie nie denerwuj bo pożniej mozesz miec wyrzuty sumienia:) bedzie dobrze zobaczysz ze niedługo potwierdza sie przypuszczenia gina;) a na bete musi miec osobno i na morfologie osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktory masz dzis dzien cyklu policz sobie ile ewentualnie bylo by od 29 cczyli od owu i zobaczysz ze na test moze byc zdecydowanie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia, spokojnie, przecież w sumie nie jest źle, cysty nie ma i możliwe, że ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie bede pic :P az do @ :P ...i jeszcze sie pytal czy mama mdlosci..:o pomyslam sobie dr . na to raczej zawczesnie:D...mowie ze mam ale dlatego ze ostanio zle i malo sypiam i pije kilka kaw i zabronil tyle pic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz w koncu w to ze @ moze nie przyjsc przez najblizszych kilka miesiecy, sproboj sie cieszyc ze to chociaz jest mozliwe ze bedziesz mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, nie denerwuj się, choć rozumiem, ze w sumie się nic nie dowiedział...a co powiedział, że Ci się opóźnia, że ciąża tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, z tym uwierzeniem, że to ciąża, to na razie spokojnie, niech dorcia się uspokoi...przyjdzie czas jak test wyjdzie pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona nawet nie chce uwierzyc w to ze moze byc w ciazy to z jednej strony wyglada tak jakby sie wypierala tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dorcia, przecież nic USG nie wykazało, tzn. nic złego, więc na prawdę szansę na ciążę są spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota jakbys wczesnie jnie pisala ze chcesz miec dzidziusia to teraz bym pomyslala ze jestes w ciazy a tego nei chcesz, no przykro mi ale to tak wyglada. Nie mowie zebys sie cieszyla na maxa i kazdemu mowila ze wciazy jestes ale chociaz wez t opod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...nie bylo czasu na rozmowe pisalam ze usg i prawie mnie wyprosil no i 35 e kazal sobie zaplacic:P... i nawet nie powiedzial co mam robic jak za tydz @ nie dostane no debil:o zapytal czy dzidzi palnowane jak cos..(pewno liczyl ze bedzie mogl zarobic)....normalnie plakac sie chce.. ale ciesze sie bardzo bardzo ze cysty nie ma :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się, że cysty nie ma :) i spokojnie nie myśl o tym lekarzu, nie on jedne na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko gdybam, ale wiesz brałaś trochę leków na tą cystę, to też może jakoś działać na organizm, że nie dostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie martw sie nie ma cysty jest gicior:) idz odpoczywaj Dobranoc dziewczęta i owocnych staranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie czuje...fizycznie? zle zmeczona i niewyspana bol piersi ... psychicznie? jest oki bo ciesze sie ze cysty nie ma, a co do ciazy wole sobie wmawiac ze okres lada dzien przyjdzie a jak cos to miec niespodzianke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogotka..tez biore pod uwage ze te leki mogly namieszac ... moze w sobote lub niedz pojde do szpitala na beta...ale to jeszcze pomysle bo to kupa czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×