Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia...bron borze nie wypieram sie ciazy...spadlam tylko na ziemie :P:P i mysle trzezwo:D ...tak sobiemysle dlaczego gin nie dalmi skierowania na beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a przede wszystkim Ty Dorciu,opowiem wam jakie ja miałam doświadczenie przy obydwóch ciążach.Dlatego,że mam @ regularne o ciążach dowiadywałam się bardzo szybko,do 3 dni po spodziewanym dniu.Może nie uwierzycie,ale przy obydwóch ciążach lekarz nie potwierdzał mi ciąży na pierwszej wizycie(po ok.2 tygodni) od dnia @.Widział,a raczej czuł,że piersi są takie jakby na ciążę,macica też rozpulchniona,ale niestety na 100% nie mógł zapewnić,że to ciąża.Więc dziwi mnie,że nie widział tego po takich badaniach,chyba,że nawet nie zbadał Cię?Nie stresuj się Dorciu:)Moniu nie nakręcam się,ale po południu dostałam śluz taki jakby płodny,przeżroczysty i ciągnący,włożyłam wkładkę i mokra.Zobaczymy czy jutro się zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno,nigdy nie dostałam badania na betę.O takowym dowiedziałam się dopiero na forum niedawno.A pro po obydwie ciąże prowadził mi ten sam lekarz,więc skoro nie miał pewności tylko podejrzenia to mógł je wyjaśnić betą,czego nie zrobił.W sumie sama nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie gamonie co tylko by chcieli kasę zarobic a nie pomóc:/pajace!!!! aniula poczekaj jeszcze kilka:) a kiedy masz dostac@ bo nie pamietam??? i jak nie rzyjdzie zrob test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest od @ mam 5 tydzien a w kalkulatorach na necie ze zaczął sie 6???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten cykl obstawiłam na 30 dni,więc dostać powinnam 15.01. i z doświadczenia wiem,że nie mam co testować wcześniej,bo i tak mi nigdy nie wychodziło.Wyobrażcie sobie dziewczyny,że wszystkie moje dolegliwości minęły :) Synuś mi wczoraj zrobił masaż głowy i mnie wyleczył hihi mój mały uzdrowiciel :) W nocy wstałam siusiu,ale to pewnie zbieg okoliczności,w końcu nie mam bóli głowy,żołądka i tych dreszczy z zimna,a temperatura rano 37,4.A co do gina to ja chodziłam na NFZ,nigdy mu nie płaciłam,więc może dlatego mnie tak traktował.Wiem tylko,że ponad 10 lat temu przy pierwszej ciąży dał mi dodatkowo test z krwi(może to była beta,ale nie sądzę) w szpitalu i odebrałam wynik z napisem typu wynik testu ciążowego dodatni.Musiałabym go poszukać,bo na pewno gdzieś mam i zobaczę czy gdzieś tam pisze beta hcg.Miłego dnia dziewczyny.Moniu czytałaś o tym moim zmienionym śluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki :P zlot czarownic rozpoczety:P:P ...u mne bez zmian czyli@ nadal brak...glowa mnie nap.. ale mam zakaz braia jakichkolwiek lekow wiec musze dac rade:o .. ...niom ja tez bylam na kase chorych czy jak to tam po pl:D ...ale juz sama nie wiem czy ten lekarz taki dobry ze tyle kobiet...(i duzo bylo z brzuszakami) wiec moze mnie tak potraktowal szybko bo ja mma czekac a u innych jest co badac..? uj niewazne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo w koncu czarownic e sie odzywaja:P dorota t oczekaj jeszcze kilka dni i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie czekaj a ja sie bede cieszyla narazie za nas dwie;) ok dzis 35dc to niby od owu juz 6 dni to test za 8dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo t ozrob bete tylko nei czekaj 2 tyg bo nie ma sensu idz w poniedzialek i pewnei juz bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie 2 tyg:D myslam ze moze w sobote albo niedz na bete pojde...ja mykam bede gdzies po poludniu:P pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) ależ się rozpisałyście:) dorcia fajnie, ze nadal nie ma @:):) zrob sobie bete i faktycznie poszukaj innego lekarza! a u mnie 33dc nadal brak @ brzuch czasem zaboli, ale piersi rozmiar wieksze, bolace i suteczki stojace:D tak by moglo juz zostac;D ( z tym rozmiarem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditiki to moze u ciebie tez juz sie nie pojawi@?? w wczesnie j przed@ bolały cie piersi?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniu no wlasnie bolaly, tylko w tym cyklu zaczely od wewnetrznej strony a zawsze bolaly od zewnatrz, no i zrobily sie cale takie pelniejsze:) fajnie wygladaja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie przyjdzie do 40dc to zatestuje. nie chce sie napalac, tym bardziej ze mam nieregularne. co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spokojnie masz jeszcze tydzien ale mam nadzieje ze sie oplaci to czekanie i zaowocuje 2 kreseczkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam w skrócie, że bądźcie cierpliwe, a to zostanie wam nagrodzone, możliwe że niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Co tam u Was?Jutro wracam do rodzinnego,rozkręca się kaszel i mam jakieś szmery i już teraz wiem skąd ten stan podgorączkowy.Wmawiałam sobie ciążę a wyjdzie zapalenie oskrzeli haha :P A tak pozatym żadnych objawów,osłabienie i ten dziwny śluz(raz taki a raz taki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, mówi się trudno i płynie się dalej :). Ale masz się z czego cieszyć, bo cysty nie ma, pięknie wszystko :). Czyli dostałaś 35 dc? Ja w listopadzie 34 dc...jakoś mamy podobne te nasze perypetie...ale mam nadzieje, że w końcu będzie happy end :). Zawsze Cie tak jajniki w okres bolą? aniula, to dalej nadzieja jest :), kuruj się naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka no wlasnie nigdy:P:P tylko brzuch , a teraz syski i jajniki :P:P ale ten cykl wogole jest inny i dziwny wiec jakos sie nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×