Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiesz coraz czesciej zaczyna i najbardziej jak sie klade juz na noc a jak wracam tez w nocy z toalety to tez mnie pobolewa tak jakby mi cos tam ulżyło, piersi juz zaczynaja pomalu bolec ach zaczynaja sie pomału uroki ciazy(naszczescie):) a no pewno ze wam wyjdzie ale dobrze by bylo zeby teraz wyszlo w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to dobrze, ze zaczynasz czuć ciążę :) Plan A jest taki zachodzę w tym cyklu ;). Plan B, jak nie to, w lutym postaram się zbadać hormony, bo mogę to zrobić prawie za darmo i bez kolejek, więc po co czekać i dumać, czy na pewno ok są..zresztą od lipca działamy też czasem w płodne bez zabezpieczenia, więc to nie jest tak do końca, że tylko 2 cykl starań...Ale na razie, to miłe staranka mają być i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobre masz plany i bardzo realne a te hormony to dla swietego spokoju mozna przebadac. wiesz my z moim mezem tez juz jakis czas współżyjemy bez zabezp. i to nei jest tak ze caly czas stosunek przerywany tylko poprostu nie trafialismy w te dni:) nie wiem jak tam u ciebie A jak hormony beda w najlepszym porzadku?? a czy czuje ciazy to za szybko powiedziane bo czuje sie jak przed miesiaczka z bolami brzucha a bol piersi jakbym źle spała:/ Mieszane mam uczucia co do tego i tych boli ale we wtorek wszystkiego sie dowiem. Napędziłaś mi stracha z tym drugim testem i czy to faktycznie ciaza ale temp mam 37 i zero @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, przepraszam nie chciałam Cię straszyć, wiesz drugi test po jakimś tygodniu od pierwszego robi się rutynowo, dla upewniania się, ale oczywiście nie trzeba, tym bardziej, że Ty nie masz problemu z ciążami... no wiesz jak jest raz w płodne, np. 10 dc (sam początek płodnych, ale i nie jeszcze), to jak miałam owulkę np. 15 dc, to jednak szanse były małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przepraszaj po prostu swoje zdanie wyraziłas:) nop z ta owu to roznie bywa ale juz za kilka lub kilkanascie dni bedzie kolejna niepewnosc:D ach jak ja lubie ta adrenaline:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah to jest najlepsze w oczekiwaniu na 2 kreseczki:P ale my dziwne jestesmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop i to jakie :p jutro idziemy do rodzinki a unich syn ma ospe i weźmiemy mala zeby przeszla sobie juz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twojej siostry idziecie? ;) tylko żeby Ciebie nie dopadła ospa, ale pewnie już dawno miałaś? ja miałam w zerówce ;), braciszek zniósł ze szkoły, a ja później zaraziłam pół zerówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idziemy do mojego wójka:) tak ja i moj maz juz mielismy tylko nasz cora nie miala jeszcze:/ ale nei wszystko stracone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifi
Hej,jestem nowa ale tak jak wy staram się o dziecko i chyba zbzikuje,jestem w trakcie dni płodnych(chyba)dodam że to pierwszy cykl starań to czekanie mnie dobija o niczym innym nie potrafię myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifi---> Wyluzowanie jest nie tylko co wskazane, ale wręcz koniecznie! :). Spokojnie, jak nie teraz, to później na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifi kazda z nas osobno to przechodzila bądz przechodzi nie mysl duzo o tym nie znajduj w sobie objawow ciazy a bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wredotki:P:P ja juz w domku...wkoncu:o normalnie taka zmeczona jestem ze szok sie uzbieralo ...caly tydzien stresu...ale mam tez i dobra wiadomosc mam nowego gina austr i jest bardzo dobry :P:P i przyjmie mnie po znajomosci kiedy bede chciec :P:P:P ... dobry jest na 100% bo jest ordynatorem najwiekszego szpitala w wien :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorka, no to dobre wieści :). a co do tamtego lekarza, to nie można szybko wyciągać pochopnych wniosków ;)...wiesz może to była jakaś wyjątkowo sytuacja, że miał taki obsuwki czasowe, że Cię szybko zbył, wiesz lekarze, to też ludzie ;). a cystę Ci szybko skutecznie zwalczył...no ok może cysta, to jest pikuś, ale niestety nie brakuje i takich lekarzy, co i z cystą szybko nie potrafi sobie poradzić :O. On jest Polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej gince też daleko do wzoru lekarza ;), chodzi mi głównie o podejście...ale jest skuteczna i konkretna...choc jak będę w ciąży, to raczej sobie typowo prywatnie lekarza poszukam...bo z nią nie można porozmawiać spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze stresem mam podobnie, jak Ty, że mnie po jakimś czasie dopada, właśnie zmęczeniem fizycznym, ale spokojnie wyśpij się, odpocznij i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....co do cysty to on mi juz na pocztku mowil ze ona jest pikus i bez lekow sama powinna zniknac, calkiem mozliwe ze to byla wyjatkowa sytuacja bo bylo duzo kobitek:P... ale mimo to teraz bede chodzila do o wiele lepszego gina a najwazniejsze ze znam osobiscie jego zone i zony siostre ( opiekowlam sie w tym tyg jej synkiem) nie to austryjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zmeczenie juz od kilku dni nawiedza :( ech ale wyspie sie jutro sobota a potem niedziela:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestresowana jesteś, a wtedy szybciej łapie zmęczenie...ja to czasem reaguje właśnie snem na stres, tylko to musi być taki dłuższy i taki bardziej wewnętrzny którego nie czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×